Лікар у тяжкому стані

Мова – про відомого полтавського стоматолога Івана Григоришина. Він кілька днів тому отримав опіки шкіри. Зараз знаходиться на лікуванні у Кременчуці. Родині потрібна допомога. Самостійно їм не впоратися. Кожного дня на медикаменти потрібно 4000 гривень. І це лише початок.

На фото – відомий полтавський лікар-стоматолог Іван Григоришин. З ним кілька днів тому стався нещасний випадок. Його донька говорить: на робочому місці зірвався клапан на балоні. У результаті медик сильно обгорів.

Світлана Тимченко, донька Івана Григоришина

- Стався термічний опік, уражено шкіри верхніх і нижніх кінцівок, тулуба, уражено 40% шкіри категорії А і Б, кошти потрібні на лікування. Знаходився він у 2 міській клінічній лікарні, де день лікування обходився 3500-4000 гривень. Через складність лікування і надмірну інтоксикацію був перевезений в опіковий центр Кременчуцької центральної лікарні.

Зараз чоловік знаходиться в Опіковому центрі Кременчуцької центральної лікарні. Світлана Тимченко каже: попереду – довгий і складний період лікування та реабілітації в чужому місті. 

Світлана Тимченко, донька Івана Григоришина

- Зараз лікарі не знають, як поведе себе його імунна система далі, і вони поки що за ним просто наглядають, оцінюють його стан.

Сума на лікування необхідна щонайменше 50 000 грн. Зараз на екрані ви бачите номер карти на ім'я доньки Тимченко Світлани Іванівни 5168 7573 2949 8887. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію