«Шлюб за добу», чесні платіжки та аліменти

Цього дня керівництво Головного територіального управління юстиції в Полтавській області прозвітувало про результати роботи за І півріччя 2019 року.

За їхніми словами, зараз в області реалізується інформаційна кампанія «ЯМаюПравоНаЧеснуПлатіжку». В рамках цієї ініціативи Уряд затвердив граничну вартість тепла: 1400 грн за 1 Гкал за наявності лічильника або 35,21 грн за 1 м2 за відсутності лічильника. Перерахунок на послуги теплопостачання для населення повинен бути здійснений до 1 вересня 2019 року.

Олег Тимченко, начальник ГТУЮ в Полтавській області

- Коли ці розрахунки будуть проведені, то громадяни міста Полтави можуть економити на послугах з теплопостачання 12%, міста Кременчука - 28%, міста Горішні Плавні - 26%. Для цього для наших громадян Мін'юстом розроблено он-лайн калькулятор, який знаходиться на сайті Міністерства юстиції України, і розроблено зразки звернень до органів місцевого самоврядування і до теплопостачальної організації.

Також на прес-конференції повідомили про те, що за стягненням заборгованостей із зарплати Полтавщина посідає 1 позицію, аліментів – 4 серед регіонів України. З 1 липня збільшився розмір прожиткового мінімуму, що потягло за собою і зростання розміру аліментів. Таким чином, з 1 липня мінімальний гарантований розмір аліментів становить для дітей віком до 6 років — 849,50 грн, віком від 6 до 18 років — 1059 грн. 

Віталій Коноз, заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області з питань державної виконавчої служби

- Хотілося б висвітлити такий позитивний момент, що в нас непоодинокі випадки, коли стягувачі забирають майно в рахунок погашення боргу. Зокрема, в цьому півріччі Подільським відділом ДФС в рахунок погашення боргу стягувачці передано 1\2 частину квартири, яку вона змогла зареєструвати на себе. І за рахунок цієї 1\2 частини квартири погашена заборгованість по аліментам у розмірі 160 тисяч гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію