Для захисту прав постраждалих на Сході розробили мобільний додаток «Твоє право»

Презентували його у Київському прес-центрі «Укрінформ».

Організатори заходу – Міністерство інформаційної політики України та громадська організація «Донбас SOS». Учасники прес-конференції говорили про можливості додатку та оновлені його функції. Менеджер даного проекту Атрем Фоменко наголосив: «Твоє право» – це, в першу чергу, мобільний порадник. Він впевнений: правильна порада – це 80% успіху у вирішенні кожного конкретного питання. Мобільний додаток містить відповіді на актуальні питання правового характеру разом із визначеннями, поясненнями, алгоритмами, прикладами потрібних заяв та документів для вказаних категорій населення. 

Артем Фоменко, менеджер проекту «Твоє право»

- Наша цільова аудиторія, в першу чергу, – громадяни, які проживають на окупованих територіях, на лінії зіткнення, у людей не завжди є доступ до інтернету, тому офлайн-режим додатку був для нас ключовим завданням.

Віктор Літвінов, представник Міністерства інформаційної політики України

- По-перше, це зручно. Коли ти можеш в одному застосунку знайти чітку інформацію, яка тобі потрібна. І давайте будемо реалістами, інструментів у держорганів для конекту з людьми досить мало. Це офіційні сторінки та сайти. Це якась поліграфічна продукція, яка періодично виходить, але вона має кінцеву кількість. Цей застосунок є, мабуть, можливістю цілодобового донесення інформації до людини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію