Чергова партія води відправилася на Схід

Активна підтримка волонтерами, комунальним підприємством «Полтававодоканал» та «Новою поштою» забезпечують бійців найнеобхіднішим у спекотну пору року.

Територія першого водозабору, вода стоїть у пляшках рядами. 650 літрів води для українських захисників в зоні ООС. Цього разу водоканалівську воду знову повезуть у Піски.

Така традиція у водоканалівців постійна. 

Василь Воротинцев, генеральний директор КП «Полтававодоканал»

- Вже третій рік поспіль ми постачаємо нашим захисникам воду. Скільки б до нас не зверталися з цим проханням, - ми жодного разу не відмовили. Тож, скільки треба буде допомагати, - стільки й допомагатимемо. Це вже, як традиція. Хто, як не ми, водоканалівці, розуміємо життєву цінність води і хочемо бути потрібними нашим захисникам.

Вікторія Мірошніченко - волонтерка, колишній боєць батальйону «Луганськ-1», Народний Герой України. Жінка постійно хвилюється за побратимів, адже була там і знає, як воно. На думку волонтерки, разом можна багато чого досягти. Лише завдяки спільним зусиллям бійці на Сході не залишаються і ніколи не залишаться без питної води. 

Вікторія Мірошніченко, волонтерка, колишній боєць батальйону «Луганськ-1», Народний Герой України 

- Вода - це життя. Враховуючи, що зараз спека, самі розумієте. Вода лише для приготування їжі і для питття. Адже, технічну більш-менш виручаються військові. А там сидять люди, які не на заробітній платі, які добровільно допомагають рятувати нашу державу. Тому, я вдячна всім, хто й досі це підтримує. 

130 пляшок по 5 літрів. Цю чергову партію питної води передали для добровольців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію