60 років – на сцені

У Кобеляцькому будинку культури – ніде яблуку впасти. Це прихильники, учні та родина видатного українського артиста, керівника ансамблю танцю «Барвінок» Володимира Уткіна.

Всі вони зібралися, аби привітати маестро з його 70-річним ювілеєм.

Таміла Шевченко, голова Кобеляцької РДА

- Перш за все, коли в цьому залі зібралася велика дружня родина кобеляцька для того, щоб привітати свого улюбленого, свого рідного Уткіна Володимира. І нам сьогодні всим пощастило. Не так часто ми бачимо всю родину разом на одній сцені.

Володимир Уткін на сцені вже 60 років. Чотирнадцятилітнім він сам почав учити дітей хореографії. Під його керівництвом кобеляцькі танцюристи багато років успішно виступають на сценах Полтавщини та інших міст України, є постійними учасниками всеукраїнських фестивалів. А в 2015 році колектив підтвердив звання «Народного». 

Андрій Уткін, син Володимира Уткіна

- Цього концерту взагалі могло б і не бути, але мама приїхала і сказала: «Синок, робимо концерт». Ось нас батьки надихають на це. Батько мене запросив у свій танцювальний колектив. Я довго відмовлявся, але потім я зрозумів, що більш він мене, мабуть, не попросе. Тобто, треба йти танцювати, співати. Робити все для того, щоб творчість Уткіних була незмінна.

Цього дня особисто привітати маестро із Днем народження до Кобеляк завітав і народний депутат-захисник Артем Вітко.

Прихильникам концерт сподобався. За їх словами, Володимир Уткін – хореограф від Бога. 

Леся Риндя, завітала на концерт 

- Дуже приємно. Зал, ви бачите, повний. За що б не бралась родина Уткіних, завжди аншлаг.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Дуже гарний і корисний концерт. Ми сьогодні побачили, як цей великий танцювальний колектив несе українське слово, українські традиції. Я пишаюся.

Стрічка новин