Неподалік Полтави зник хлопець

У кінці червня він пішов з дому й не повернувся

Полтавським РВП Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області розшукується безвісти зниклий гр. Радзей Владислав Андрійович, 14.01.2000 року народження, мешканець с. Малий Тростянець, вул. Степова, 8, Полтавського району, Полтавської області, який 30.06.2019 року пішов з дому та не повернувся.

Прикмети: на вигляд 19-20 років; зріст 180 см; волосся відсутнє – лисий, обличчя овальне, середньої товщини губи, очі блакитного кольору, худорлявої тілобудови. 

На момент зникнення був одягнутий: футболка чорного кольору, шорти жовтогарячого кольору довжиною за коліна, шкарпетки сірого кольору, кросівки червоного кольору з сіткою. При собі мав рюкзак темно-синього кольору, шкіряне портмоне чоловіче коричневого кольору, в якому знаходився паспорт громадянами України на ім’я Радзей В.А. та зарплатна картка «Приват Банку».

Враховуючи викладене, прошу на встановлення місцезнаходження вказаної особи орієнтувати особовий склад, громадськість, інші можливості. Окрім того, здійснити перевірку за наявними обліками та медичних закладів, у тому числі серед невідомих хворих, моргів. 

В разі отримання будь-якої інформації, прошу негайно повідомити Полтавський РВП Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області за тел. (0532) 51-76-03 – чергова частина.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію