Свято футболу на Полтавщині

У Карлівці відбувся матч ветеранів Полтавської «Ворскли» і Національної збірної України.

Зустріч організована за підтримки народного депутата України Артема Вітка й приурочена до Дня Конституції України та на підтримку української армії. Передував видовищному двобою турнір із міні-футболу серед аматорів на кубок «Народний захисник». Він пройшов серед мешканців Кобеляцького, Чутівського, Машівського, Карлівського, Козельщинського і Новосанжарського районів. 

Перемогу у цій запеклій боротьбі здобула команда з Козельщини. Їх привітав народний депутат-захисник Артем Вітко разом із ветеранами українського футболу Анатолієм Дем’яненком, Володимиром Лозинським, Юрієм Максимовим, відомими колишніми «ворсклянами» Юрієм Мармачем, Іваном Шарієм, Ігорем Кисловим та багатьма іншими, які приїхали у Карлівку на запрошення Артема Вітка.

Віталій Нуженко, капітан команди з Козельщини

- Перемагати завжди приємно. Гідний турнір, гідні команди. Все здорово.

Сергій Хлебко, кращий гравець турніру (забив 8 голів)

- Головне – не хто кращий, головне – команда. Команда ж грає.

Згодом футбольне свято перемістилося на стадіон ФК «Карлівка». На поле вийшли ветерани українського футболу. Змагалися колишні футболісти національної збірної із екс-гравцями полтавської «Ворскли».

Більше часу на полі ініціативою володіли збірники. Але «ворсклянам» теж вдавалося проводити ефективні контратаки. Спортсмени тримали глядачів у напрузі до останньої хвилини. 

вболівальник

- За кого сьогодні вболіваєте?

- За «Ворсклу». Тільки за своїх. 

Завершилась гра з рахунком 5:1. Перемогла національна збірна України.

Олександр Волошко, екс-гравець ФК «Ворскла»

- Дуже приємні враження. Дуже гарно, що ми тут зібралися, що нас запросили сюди. Гарна була гра. Думаю, результат – не головне. Головне, що ми зробили свято для карлівчан.

Юрій Мармач, екс-гравець ФК «Ворсла»

- Згадали молодість. Це добре. Грали проти таких зірок, як Київське «Динамо». Це приємно.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Це дійсно свято здоров'я, свято спорту, тому дуже пишаюся всима командами і всима людьми, які відгукнулись на мою пропозицію приїхати сьогодні до нашої рідної Карлівки.

Олег Собуцький, віце-президент Української Асоціації футболу, президент Асоціації ветеранів футболу України

- Ми сьогодні дійсно побачили гарний футбол у виконанні гарних майстрів, тому що сьогодні ми побачили ветеранів і легенд «Ворскли» полтавської і, звичайно, легенд всеукраїнського футболу, які колись захищали і честь України, і Радянського Союзу. Сьогодні відбулося футбольне свято. Не залежно, який рахунок. Я впевнений, що перемогла дружба, єдність, яка нас всих об'єднала навколо цієї війни. І саме головне, що ми сьогодні підтримуємо наших військових, які захищають нас на Сході країни.

Стрічка новин