У Полтаві пройшов безкоштовний концерт «Океану Ельзи»

Святослав Вакарчук разом зі своїм гуртом завітав до нашого міста в рамках всеукраїнського «ТуруЗмін». Захід організували у парку «Перемога».

Близько восьмої години вечора у парк «Перемога» почали сходитись люди. На головній площі перед сценою швидко утворився натовп. Востаннє така масштабна подія тут проводилась, за словами заступника директора парку «Перемоги» Катерини Бабіч, три роки тому. 

Катерина Бабіч, заступник директора парку «Перемога»

- Ми щасливо приймаємо концерт. Ми дуже відповідально до цього поставилися. Як приймаюча сторона ми намагалися, щоб і підприємці у нас сьогодні були і годували наших гостей парку. Також щоб санітарно-технічні умови, в плані туалетів, бо це є проблематично, ми запустили. В мене серце радіє про те, що у парку море людей. На колесу огляду черга, до наших підприємців - черга. Не все ідеально, але ми дуже намагаємось.

На концерт «Океан Ельзи» з'їхались мешканці не тільки міста , а й області. Деякі з них не пропустили жодного виступу гурту у Полтаві.  

Микола Вовік, прихильник творчості гурту «Океан Ельзи»

- Ось автограф Вакарчука. 

- Це з минулого концерту?

- Так. Я йшов між людьми і він мені розписався.

Через годину очікування, близько 9 вечора, на сцену вийшов соліст гурту Святослав Вакарчук. Після його недовгої промови розпочалось основне музичне дійство. 

Глядачі залишились від концерту у захваті. Говорять: атмосфера панувала рок-н-рольна. 

Максим Козак, завітав на концерт 

- Як співак, як виконавець, як гурт нам дуже подобається.

завітала на концерт 

- Супер, як завжди, Святослав запалює Полтаву і Полтава дає відгук прекрасний. Дуже раді, що ми тут разом з ним. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію