Технічний університет підвищує кваліфікацію своїх викладачів

Останні пройшли курс, організований фахівцями науково-технічного підприємства «Бурова техніка». Здобуті теоретичні та практичні знання викладачі вишу з наступного навчального року передадуть своїм студентам.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка продовжує свою роботу у напрямку розширення співробітництва із провідними нафтогазовидобувними компаніями України.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ, професор  

- Вже не вперше Полтавський Національний технічний університет імені Юрія Кондратюка спільно с НТП Бурова Техніка проводять курси підвищення кваліфікації. Особливістю цих курсів є те, що переважна більшість слухачів цих курсів - це викладачі університету кафедри нафтогазова інженерія і коледжу нафти і газу, який є структурним підрозділом університету. Для того, щоб відповідати вимогам компаній, щоб наші випускники спеціальності нафтогазова інженерія були ще більш конкуретноспроможними і мали можливість працевлаштовуватись у провідних світових компаніях нафтогазового профілю, ми вирішили підвищувати системну кваліфікацію і практичний рівень підготовки наших викладачів, доцентів професорів, завідувачів кафедри.

Виробничники активно співпрацюють з університетом та надають можливість викладачам здобувати практичного досвіду. Цього разу фахівці науково-технічного підприємства «Бурова техніка» влаштували низку лекцій та практичних занять саме для викладачів університету. 

Віталій Вітрик, генеральний директор НТП «Бурова техніка»

- Такий проект дає те, що ми бачимо, яке покоління є. Молоді, активні. І задача бізнесу спрямувати їх в ті напрямки, якими вони будуть жити, заробляти на своє життя, працювати. Для розвитку бізнесу і для себе також.

У виші впевнені, цей курс обов'язково дасть свої позитивні результати і студенти Полтавського університету застосують набуті знання на практиці.

Любов Шумська, директор Полтавського коледжу нафти і газу

- Тепер ми маємо тверде переконання, що в новому навчальному році ці викладачі, які пройшли такі курси, вони будуть здійснювати далі трансфер своїх знань студентам, вони внесуть зміни в свої програми. і ті предмети, які вони викладають отримають нове наповнення і будуть викладатися на новому рівні.

Цього разу свою кваліфікацію підвищило 15 викладачів. За результатами учасникам вручили свідоцтва державного зразка та міжнародні сертифікати, які засвідчують підвищення фахової кваліфікації.

Юлія Дяченко, викладач Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ

- Ми дуже вдячні з моїми колегами за таку можливість, за таке підвищення кваліфікації , яка дасть нам змогу використати отримані знання в подальшому при викладанні спец. дисциплін. Плануємо це використати у майбутньому для підготовки наших студентів.

ПолтНТУ по праву вважається центром нафтогазової освіти України та здійснює сучасну інноваційну підготовку фахівців для нафтогазової галузі не тільки України, а й світу!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію