Намагався зґвалтувати

Мова – про ситуацію, що склалася на Леваді. Там поліцейські зареєстрували випадок, коли чоловік чіплявся до жінки та у грубій формі пропонував непристойні речі. У соціальних мережах шириться інформація, начеб-то це не поодинокий випадок. Чи правда це, та що говорить поліція, з'ясовувала Марина Покшіна.

Марина Покшіна, кореспондент

- По цій стежці кілька днів тому поверталася полтавка з річки додому. До неї підійшов невідомий чоловік та почав пропонувати непристойні речі. Жінка закричала, чоловік вдарив її по голові та втік.

Окрім цього підтвердженого поліцією факту, є ще й інші. У соціальній мережі «Фейсбук» останні дні не вщухають історії про чоловіка, який постійно нападає на жінок у мікрорайоні Левада та Поділ.

-  «Доброго ранку, скажіть, будь ласка, в якому саме місці на Подолі ? Просто ми теж рівно тиждень тому опинилися у такій самій ситуації. 

- Дівчино, відгукніться. 

- Його вчора о 12 бачили біля митниці в кущах. 

- Доброго дня, подруга йшла в районі «Дунаю», біля «Cільпо». Середнього зросту, світлий. 

У поліції ситуацію біля зупинки підтверджують. До них дійсно зверталася жінка.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Приїхала слідчо-оперативна група, їїопитали, вона надала свою інформацію. Далі було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформація щодо цього факту, тобто, відкрите Кримінальне провадження за статтею 296 «Хуліганство» на даний момент.

За словами Юрія Сулаєва, це може бути пов'язано із ситуацією, яка була кілька тижнів тому. Тоді було зареєстровані випадки розгулювання по міському пляжі голих чоловіків. Останні також вели себе непристойно та чіплялися до відпочивальників. Поліцейські припускають, що хуліганити міг один з них.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Були в нас кілька повідомлень, ми повідомляли про це громадськість, що виявляли ми, за повідомленням громадян, кілька осіб ексгібіціоністів, які на пляжах лякали людей. Вони нами були затримані. На них складені адміністративні протоколи, вони оштрафовані, а також вони зафіксовані на фото.

Наразі чоловіка розшукує поліція. Складений автопортрет та розісланий по всім підрозділам. Також правоохоронці просять: у разі, якщо ви стали свідками такої події або побачили голих людей, одразу телефонувати на лінію 102.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію