30 шкіл області тепер – в повному озброєнні

Кабінети захисту Вітчизни поповнилися новими екземплярами учбової зброї. Партію із 260 автоматів АК-74 і 130 учбових пістолетів ПМ урочисто передали представникам райвійськкоматів Полтавщини.

Автомати та пістолети лежать рядами у ящиках. Їх мають передати школам області для навчальних кабінетів із Захисту вітчизни. 

30 шкіл та 12 районів області. Серед них – Решетилівський, Семенівський, Гадяцький, Котелевський, Миргородський та Полтавський. 

- Сьогодні перша партія із 260 автоматів АК-74 і 130 учбових пістолетів ПМ буде передана через райони військових комісаріатів в навчальні заклади. 

Зброю отримують, але не всі. Лише ті заклади, які обладнали спеціальні кімнати для зберігання. 

Едуард Бородай, заступник військового комісара Полтавського обласного військкомату по роботі з особовим складом

- На жаль, із 330 навчальних закладів Полтавської області лише 30 обладнали кімнати для зберігання зброї. Я вважаю, що це лише початок і перша партія зброї. По мірі обладнання кімнат - будемо просуватися далі.

Видача зброї проводиться з єдиною метою - учнів повинні не лише на теорії, а й на практиці знати зброю. 

Едуард Бородай, заступник військового комісара Полтавського обласного військкомату по роботі з особовим складом

- Ми – єдина область в Україні на сьогодні, яка централізовано вирішила питання відновлення матеріально-технічного забезпечення для викладання предмету «Захист Вітчизни». Сьогодні 30 шкіл отримали 260 учбових автоматів АК-74 і 130 учбових пістолетів ПМ.

В освіті додають: уроки захисту Вітчизни стануть цікавіші й дадуть змогу набути практичних навичок, а не лише теоретичних знань.

Діти вмітимуть збирати-розбирати зброю, будуть знайомі з будовою та принципом дії автоматів.

Відновлення матеріально-технічної бази – це лише один із заходів обласної програми з підготовки допризивної молоді. У подальшому планують обладнання всіх класів та стрілецьких тирів, закупку учням військової форми.  

Після оформлення всієї відповідної документації навчальну зброю передали на облік до райвійськкоматів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію