Для молоді в Полтаві працюватиме медіа-кемп

Для молоді в Полтаві працюватиме медіа-кемп

Для учасників табору проведуть тренінги спеціально запрошені експерти, сертифіковані тренери з медіа освіти.

"Волонтер Медіа-кемп" влаштують у Полтаві 9 – 11 липня. Триденний табір відбудеться у рамках проекту "Спільнота медіаволонтерів для просвіти молодих виборців" за підтримки Академії української преси та Міжнародної неурядової організації Internews. Проект реалізовує Полтавська філія Суспільної Служби України.

Участь у проекті візьмуть активісти, студенти, члени та волонтери громадських організацій віком 18 – 25 років з Полтави та Полтавської області, які вмотивовані отримати знання з медійної грамотності, проведення публічного виступу, створення оригінального медіа-контенту та зацікавлені поширювати набуті знання у своїх групах.

"“Учасники навчаться відокремлювати факти від суджень, виявляти маніпуляції та впливи, отримають знання щодо об’єктивності та якості новинних, рекламних матеріалів під час виборчої гонки, журналістських стандартів та оцінки медіаповідомлень", – зазначають організатори.

Для учасників табору проведуть тренінги спеціально запрошені експерти, сертифіковані тренери з медіа освіти:

Олена Бурім – медіапедагог, сертифікований тренер з медіаграмотності (DW Akademie (Німеччина), Академія Української Преси); тренер для тренерів проектів IREX «Практична медіаграмотність» (2015), «Вивчай та розрізняй: Інфо-медійна грамотність»(2019), має досвід проведення тренінгів з медійної грамотності з 2012 року.

Ірина Цеба – медіапсихолог, сертифікований тренер з медіаграмотності (DW Akademie (Німеччина), Академія Української Преси); методист відділу освіти Карлівської РДА Полтавської області, має досвід проведення тренінгів з медійної грамотності для освітян з 2014 року.

Контакти координаторки проекту: +380668833514 Наталія Кірячок.

Стрічка новин