Слідчі ДБР здійснюють кришування незаконного видобутку копалин на території Полтавщини

Фото: "Полтавщина"

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві повідомили про підозру слідчим ГУ НП в Полтавській області за незаконне затримання громадян.

Згідно Реєстру судових рішень (12017170330000352) та публікацій в ЗМІ, встановлено, що в провадженні слідчих і Слідчого управління в Полтавській області перебувають матеріали кримінального провадження, щодо незаконного видобутку КК в Полтавській області, що використовували в подальшому при будівництві доріг на території Полтавської області підприємством "Онур".  За даним провадженням, деяким керівникам підприємств, в тому числі і державному, повідомили про підозру. Однак вказані фігуранти знайшли захист у новоствореній структурі ДБР країни, що стала кришувати дані незаконні дії та злочинні схеми. Зазначене підтверджується ухвалами судів, що розміщені на інтернет ресурсі Реєстру судових рішень.

Відповідно до даних рішень, ДБР розпочало кримінальне провадження відносно слідчих, які розслідували провадження щодо незаконного видобутку корисних копалин. Своїми діями представники неодноразово зверталися до суду з метою вилучення у слідчих управління матеріалів кимінальних проваджень, за якими повідомлені низка підозр з метою уникнення фігурантами кримінальної відповідальності. Своїми діями працівники ТУ ДБР України в Полтавській області здійснюють незаконне перешкоджання виконанню службових обовязків працівників поліції.

З достовірних джерел стало відомо, що працівникам поліції, які розслідують КП щодо незаконного видобутку КК в Полтавській області, працівники ДБР України повідомили про підозру, що несе в собі пряме перешкоджання діяльності слідчих.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію