Полтавщину з робочим вiзитом відвідав прем'єр-мiнiстр Володимир Гройсман

Якісні дороги між обласними та районними центрами, високі тарифи на комунальні послуги та боротьба з корупціонерами. Про це сьогодні розмовляв з журналістами під час своєї робочої поїздки до Полтавщини прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Прилетів на Полтавщину вранішнім літаком. І одразу до справи - оглядати процес реконструкції автомобільної  дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський. Збудована ще у 52-му, вона з’єднує кілька міст України із столицею, Києвом. 2010 року дорожники розробили проект відновлення траси.  

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

- Ми з 2017 року постійно фінансуємо систему будівництва українських доріг. Хочу вам наголосити, що в 16-му році всі дорожня інфраструктура була фактично банкротом розваленим. Ми це все врятували, створили нову систему будівництва доріг, створили дорожній фонд, механізми його наповнення, механізми розподілення.

До реконструкції  рух транспорту йшов лише по правому проїзду. Лівий був закритий. Підрядник використав асфальтобетон, виготовлений на власному заводі у місті Пирятин. 

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Завдяки дорожньому фонду у 2018 році ми розпочали реконструкцію цієї ділянки, і за рік ми завершуємо цю реконструкцію. Бо саме головне – це безпека руху і життя людини. Тому і концепція реконструкції нашої дороги - виведення нашої автодороги за межі міста. 

Прем’єр зазначив - занепокоєний станом доріг між районними центрами, тож на черзі - розробка програми по їх «реанімації». 

Також коментує болісне питання - чому українці сплачують величезні суми за газ чи гарячу воду. Каже - Уряд тут на до чого, адже тарифи  - компетенція міської влади та комунальників. Які, каже Гройсман, не завжди чесні із платниками. 

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

- Тому ми прийняли рішення Урядом. По економічно зваженій ціні тепло сьогодні – 1400 гривень за гігакалорію. Всі муніципалітети, теплокомуненерго мають виконати цю постанову, знизити ціни на тепло на наступний  опалювальний сезон. І це буде відновленням справедливості.

Що ж до корупціонерів, каже політик, хай їх «виловлюють» спеціальні структури. Його ж справа - «піднімати» економіку. 

Також Володимир Гройсман відвідав Пирятинський ЦНАП, ліцей, зустрівся з головами об’єднаних територіальних громад області. І о 14-тій годині знову вилетів до столиці. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію