Полтавець декілька років бореться з комунальниками

Причина протистояння – оплата послуг, які надають, а точніше – не надаються ЖЕКом. Чоловік сплачує за тарифами лише ті послуги, які виконують комунальники. Натомість за несплачені полтавцю нарахували борг. Хто правий та як бути в такій ситуації, розбиралась Ірина Щербак.

- 11 років не робили нічого а гроші брали. Хіба це порядок? 

22 червня полтавцю Петру Бредуну прийшов лист від ЖЕО № 2. В ньому повідомляється про борг мешканця перед комунальною установою в розмірі 1079 грн 20 коп. 

Петро Бредун, полтавець

- ЖЕК вимагає і начисляє мені заборгованість за ті пункти їхніх тарифів, які я не отримую.

Чоловік регулярно сплачує по тарифам ті послуги, які надаються комунальниками. А от все інше, що не виконується - ігнорує. Адже вважає, люди не повинні платити за те, що не робиться. 

Петро Бредун, полтавець

- Я плачу за ті послуги, які я отримую. Чому, я маю платити за ті пункти їхніх тарифів, які вони не роблять в будинку.

З 11-х послуг, які надають комунальники полтавець не платить за 3 позиції. А це технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем, обслуговування димовентиляційних каналів та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем. З цим списком ми пішли до ЖЕО № 2, саме вони обслуговують будинок.  За словами комунальників всі послуги надаються. 

Михайло Лукін, заступник начальника ЖЕО №2

- Якби люди сиділи без опалення, я розумію, чи скарга була на погане опалення в квартирах. Яи наприклад не було гарячої води чи перебої були. Тобто, з’явилась причина і предмет спору. Не питання. Проте, вибачте ми готовимо будинки і цей в тому числі. Готовим «розпридвузли», перевіряємо стан всіх труб, за необхідності змінюємо ми будемо їх утеплювати. Тобто, зараз робота йде.

В свою чергу полтавець Петро Бредун не відмовляється платити по тарифам. Проте, робити це буде тільки після того, як роботу дійсно виконають. 

Петро Бредун, полтавець

- Буду платити за ті пункти тарифів, які будуть робити а зараз не роблять. Я заплачу, так в цьому місяці покрасили - я заплачу. Зробили 24 дезінсекцію, яку на робили з 1991 року - я заплачу в цьому місяці.

Вирішити цю ситуацію можна лише через суд, обидві сторони на це погоджуються. Інше питання, хто перший подасть позов?

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію