Тарифи на воду від КП «Джерело» економічно необґрунтовані

Народний депутат-захисник Артем Вітко на брифінгу у Верховній Раді знову підняв тему води в Нових Санжарах

Розповів: із 16 квітня комунальне підприємство «Джерело», яке постачає в селище питну воду, підвищило тарифи до 18 грн 50 копійок за кубометр холодної води замість 12 грн 70 копійок. Нардеп наголосив: на сьогодні це найвища ціна на воду з усіх ОТГ Полтавської області. До того ж він нагадав: раніше стосовного цієї ситуації проводив брифінг разом з мешканцями Нових Санжар, після чого подавав депутатський запит прем’єр-міністру щодо проведення комплексної перевірки КП «Джерело». Сьогодні озвучив зміст отриманої відповіді.

Артем Вітко, народний депутат України

- Виявляється, за інформацією Державної служби геології та надр України, дозвіл на користування надрами у КП «Джерело» відсутній. По-друге, Державне агентство водних ресурсів повідомило: дозвіл на спеціальне водокористування для КП «Джерело» не надавався. Щодо тарифів, я також одержав шокуючу інформацію. КП «Джерело» порушує порядок формування тарифів, затверджений Кабміном, і закладає в цей тариф свої адміністративні витрати удвічі більше, ніж встановлено нормою.

Артем Вітко нарікає: комунальне підприємство «Джерело» замість того, щоб закласти 15% від витрат на вивезення твердих побутових відходів, закладає у тариф 27%. Замість 5% від витрат на збут закладає 10%. А при розрахунку тарифу підприємством завищені витрати на заробітну плату. Нардеп наголосив: згідно з перевіркою, тарифи на воду від КП «Джерело» економічно необґрунтовані! Він каже: збентежений тим, що підприємство наживається на людях, тому завтра виїжджає до Нових Санжар. Там разом з місцевими жителями об 11 годині піде до сільської ради і буде вимагати зниження тарифу та проведення перерахунків, щоб всі гроші, які сплачувалися людьми по завищеному тарифу, їм повернули.

Артем Вітко, народний депутат України

- Друзі, ми маємо разом з вами відстояти ці тарифи та якість води. Тому завтра чекаю на вас об 11 годині біля селищної ради Нових Санжар.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію