З початку року полтавці задекларували понад 20 млрд грн

Найбільше подано декларацій про майновий стан і доходи за (а саме 22043 декларації) і задекларовано доходів громадянами від продажу сільськогосподарської продукції. 

Нині до ГУ ДФС у Полтавської області подали податкові декларації про майновий стан та доходи про отримані у 2018 році майже 35 тисяч громадян, відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова. З них 30629 громадян, які зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи. Найбільше декларацій подали по Кременчуцькому управлінню, а саме – 11805 громадян. 

Загальна сума задекларованого доходу складає близько 20,6 млрд гривень. 

Найбільше подано декларацій про майновий стан і доходи за (а саме 22043 декларації) і задекларовано доходів громадянами від продажу сільськогосподарської продукції. Сума задекларованих доходів складає 137,4 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті складає 22,9 млн гривень.

На даний час задекларували доходи, що перевищують 1 млн грн –  186 громадян області, зазначили в прес-службі ГУ ДФС у Полтавській області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію