Бути чи не бути ремонту?

Дорога по вулиці Квітки Цісик – в жахливому стані. Доки міська влада вирішує, хто її ремонтуватиме, водії б'ють колеса автівок. Коли буде ремонт, дізнавалися наші журналісти.

Величезні вибоїни на дорозі, які водії змушені оминати. Щодня цей відрізок дороги по вулиці Квітки Цісик долають як легкові, так і вантажні автомобілі. 

Валерій Писанка, полтавець 

- Уже декілька років тут не ведуться ніякі ремонтні роботи. Роки 4 тому тут проводили «кирпичування» ям, але зараз нічого не роблять. У чому важливість цієї дороги? На мою думку, вона б розгрузила площу Зигіна і аж до перехрестя на Сінну вулиці Соборності.

Водії говорять, що цією дорогою можна скоротити шлях. Але проїхатися ямами, чи накинути більшу відстань, але рівним дорожнім покриттям, – це вже вибір кожного.

Валерій Писанка, полтавець 

- Я намагаюся об'їхати, якщо у мене є час. Сюди мені ближче їхати на 1 кілометр 400 метрів, ніж я б проїхав через вулиці Квітки Цісик на першу міську лікарню. Але я їду на 1 кілометр 400 метрів довше через площу Зигіна.

Економія бензину, але додаткові витрати на ремонт автівки, які лягають на плечі власника. 

Тарас Захаров, адвокат

- Досить важко стягнути гроші. Але якщо сталася подія, що потрапила до ями і пошкодив автомобіль, то в принципі це ДТП. Потрібно викликати поліцію, яка приїде та складе відповідний протокол. Потім варто звертатися до експерта, який підрахує збитки, які були завдані даним ДТП. Наступний етап - звернення до балансоутримувача. Якщо в цьому випадку - це Полтавська міська рада про відшкодування шкоди на оцю суму, яку напише експерт у своєму висновку.

Чи буде ремонт цього відрізку, ми поцікавились у міській раді.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ 

- Був проведений тендер, але його заблокували. Наразі нам нічого не заважає підписувати договір. Найближчим часом буде підписано договір з переможцем. Я сподіваюся, що в цьому році цю дорогу відремонтують.

Згідно з тендером, переможцем стало ТОВ «АСФЕР ГРУП». Підрядник має капітально відремонтувати вулицю Квітки Цісик від вул. Половка до Маршала Бірюзова. Роботи мають виконати до 11.12.2019 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію