Трагічний день для Європи та всього вільного світу

Так прокоментував ситуацію з поверненням російської делегації до Парламентської Асамблеї Ради Європи спікер Верховної Ради України Андрій Парубій.

Свою думку з приводу рішення ПАРЄ висловив під час відкриття засідання погоджувальної ради. Він наголосив: український парламент має прийняти відповідні рішення. Додав: треба продовжувати боротьбу за оскарження повноважень російської делегації.  

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України

- Кожна уступка Росії закінчувалася кров'ю. Ми пам'ятаємо, як після відмови надати план дій щодо членства в НАТО у 2008 році, Росія напала на Грузію. Після так званого «перезавантаження» російської олімпіади настала черга України. Тепер після умиротворення Путіна у ПАРЄ, хто наступна жертва?

З приводу повернення Росії до ПАРЄ виступили й інші парламентарі. Зокрема, член партії «Самопоміч» наголосив: повернення повноважень Росії в ПАРЄ є повним фіаско міжнародної політики Петра Порошенка. А Ірина Геращенко під час виступу пропонувала виробити спільний план дій та спільну позицію держави щодо подальшої долі Росії в ПАРЄ. 

Ірина Геращенко, перший заступник голови Верховної Ради України

- Це надзвичайно важливо, інакше повернення російської делегації до ПАРЄ стане лише першим доміно, який надалі за ефектом доміно покладе вибудовану позицію захисту України по санкціям.

Олег Березюк, народний депутат України

- Його безславний вінець. Чому? Виявляється, антипутінської коаліції не було і немає. Сьогодні маємо прекрасний проросійський coming out Німецько-Французької дружби проти України. За гроші. Але в цих складних обставинах бачимо і справжніх друзів, на яких минула влада не зважала. Це країни, які пережили чобіт російської армії. Ми зобов'язані вибудувати цей «пояс безпеки» на заході від нас двосторонніми військовими договорами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію