«Паркуйся», або що таке «Парк твоєї творчості»

В Корпусному саду вшосте провели мистецько-освітній фестиваль «ART Poltava». Організатори заходу – обласна молодіжна організація «Покоління Google». Учасники ж –  музиканти, поети, художники, хендмейдери, фудблогери з Полтави та інших міст України.

Суть «Арт Полтави» – зібрати містян разом на різних тематичних локаціях, залучити до тренінгів, майстер-класів, літературних читань, музичних джемів. Організатори роблять ставку на відкритість – кожен може бути не спостерігачем, а й учасником. 

Маргарита Антонець, адміністратор фестивалю «ART Poltava»

- В цьому році ми чималий акцент зробили на спілкуванні з людьми. І ми плануємо після фестивалю продовжувати подібні проекти.

Цього року тут – музична, сімейна, поетична зони, територія живопису й хендмейду, локація краси і здоров’я. А для бажаючих відпочити – Lounge-зона з інтелектуальними й спортивними іграми.

Анастасія Коцюба, волонтер фестивалю «ART Poltava»

- Вона створена для того, щоб незнайомі люди могли познайомитись, гарно провести разом час, пограти в настільні або активні ігри.

Батьки прослухали тренінги на тему подружнього життя й основ педагогіки. Поруч – зона для малюків, де ліплять, моделюють, малюють.

Анна Паранько, модератор дитячої зони

- Будемо робити квіти з мильних бульбашок – кольорові. Я перший раз таке бачу, але це дуже цікаво. Також ми будемо робити браслетики. Для розвитку дрібної моторики рук, вони будуть намистинки нанизувати на ниточку.

На арт-території – флористичний воркшоп, портрети «з натури», уроки малювання акварельними та пастельними фарбами.  

Ліза Калашник, модератор зони живопису та handmade

- Ми хочемо розкрити внутрішній потенціал майбутніх видатних художників. Для цього ми підготували багато майстер-класів.

А на зоні краси і здоров’я відомі фудблогери вчать, як готувати італійську пасту, корисний шоколад та смузі на сніданок. 

Один із слоганів фесту – «Відкрий творчість у собі». А одна з його місій – завести корисні знайомства, обмінятись досвідом чи навіть поглядами.

Святослав Ліхошерстов, відвідувач фестивалю «ART Poltava»

- Я думаю, що у кожної людини є якась мудрість або вміння, яким вона може поділитись.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію