Встигніть врятувати

Про це небайдужих людей благає донька онкохворої Людмили Ющенко. Дівчина розповідає: в Україні шансів вижити у її мами немає. Ізраїльські медики готові прийняти жінку на лікування та дають високі шанси на порятунок. Для цього родині потрібні непідйомні для них кошти.

На фото – онкохвора Людмила Ющенко. У Полтаві жінці медики повідомили: допомогти не зможуть. Лікування підібрати неможливо. 

Яна Грубіч, донька онкохворої Людмили Ющенко

- Мамі сказали, що у неї рак 4 стадії вже з метастазами. І, на жаль, в Україні немає ліків. У нашій лікарні, у місті сказали, що, на жаль, в Україні немає ліків, які б витримав організм, навіть не дивлячись на те, що мама відносно ще молода, їй 47 років.

Тому Людмилу Ющенку з лікарні виписали. Донька онкохворої жінки розповідає: вирішили не чекати, а самотужки почали шукати клініку за кордоном, яка б погодилася прийняти полтавку. Родичі таку знайшли в Ізраїлі.

Яна Грубіч, донька онкохворої Людмили Ющенко

- В Ізраїлі найвищий відсоток успішності у виліковуванні онкохворих. Рак шлунку, і по місцевим результатам сказали, що він знаходиться зверху шлунку і метастази пішли на стравохід.

План лікування у ізраїльських лікарів уже є. 

Яна Грубіч, донька онкохворої Людмили Ющенко

- Нам прислали програму лікування, програму діагностики, обов'язково, що входить, – обов'язковий пакет. Близько 3600 тис. доларів і після цього потрібні будуть додаткові, у залежності від того, що покажуть результати.

Утім, обстеження та самі препарати дороговартісні. У рідних Людмили Ющенко коштів не залишилося. Лікування коштуватиме близько 100 000 доларів. Зараз на екрані ви бачете номер картки ПриватБанку на ім'я доньки Яни Грубіч 5168 7573 9341 9041. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію