Іноземні гості у місті

На базі Полтавського національного технічного університету провели презентацію діяльності американського холдингу «DENIMEX». Це - альянс компаній, які спеціалізуються на виготовленні нафтогазового обладнання.

«DENIMEX»  - американський холдинг, який об’єднує компанії, розташовані в США та Україні. Це ексклюзивний представник виробників нафтогазового обладнання, розташованих у Північній Америці, Європі, Китаї. Офіси компанії є у Хьюстоні, Києві, Полтаві. А у Диканьці розташований цех з ремонту і обслуговування бурового обладнання.

Денис Гурвіч, президент компанії «USA Denimex»

- Наша компанія займається сервісними послугами і продажем нафтогазового обладнання на території України. Сьогодні ми привезли 4 компанії наших партнерів, одну німецьку компанію та 3 американські компанії, які демонструватимуть нові сучасні технології по конкретно кожному напрямку їх компаній.

Роберт Бічел представник німецької компанії, яка спеціалізується на виготовленні обладнання для бурових компаній. Тут по запрошенню «DENIMEX». Каже - хочуть співпрацювати і з українськими фахівцями. 

Роберт Бічел, директор «Hamburg oil tools» (Німеччина)

- Ми бачимо, що ви маєте спеціалістів високого класу, які мають глибокі знання у нафтогазовій сфері. + Ви маєте великий потенціал, і ми пропонуємо високоякісне обладнання виготовлене у Німеччині, готове до довгої роботи у жорстких умовах, аби забезпечити вас інструментами, що працюватимуть «вічно».

Фарход Хамідов менеджер аналогічної американської фірми. Каже - також сподіваються у майбутньому вийти на український ринок. 

Фарход Хамідов, регіональний менеджер компанії «Bico drilling tools» (США)

- На заході я представлятиму нашу компанію, ми презентуємо наше обладнання і те, як воно використовуватиметься тут, в Україні. Думаю, наша якість перевершить усі бенчмарки (мірила потужності), які є в Україні і компанія «Bico drilling tools» у співпраці з «Denimex» покаже найкращий результат.

Полтавський технічний університет давно співпрацює із іноземними підприємцями. Освітяни надають приміщення, організовують зустрічі із студентами. Іноземці ж, натомість, сподіваються - можливо хтось із студентської молоді поповнить лави фахівців їх компаній.

Стрічка новин