Цими вихідними у школах Полтавщини відбулися випускні вечори

У Машівському ліцеї, Карлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та Кошманівському навчально-виховному комплексі на святах побував народний депутат-захисник Артем Вітко. Він привітав школярів, вчителів та батьків.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Хотів би побажати батькам терпіння, а випускникам – в жодному разі не опускати руки і йти до своєї мети. Я думаю, все вийде.

Того дня шкільні зали та подвір’я були заповнені вщент. Привітати випускників прийшли їхні батьки, рідні, вчителі та друзі. 

Ніна Дворніченко, класний керівник 

- Дуже хвилююся, як завжди і як будь-який вчитель, особливо, класний керівник. Бо для класного керівника діти – це щось рідне, дороге. Не даремно діти говорять – «класна мама». Воно, мабуть, так і треба говорити, бо 7 років, які я провела з ними, я стала їм другою мамою, вони для мене діти. Я їх люблю.

Світлана Шенгер, класний керівник 11 класу Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 

- Що зараз відчуваєте?

- Тривогу, але й неймовірну гордість. Бо моя частинка невеличка, але все ж таки у їхньому формуванні і вихованні, мабуть, є. Хоч я завдячую, звісно, батькам, що довірили своє найдорогоцінніше, вклали їхні маленькі долоньки в мою руку і дозволили вести країною знань.

Випускники зізнаються: для них це, звісно, свято, але сумне. Адже нині настала відповідальна пора прощання зі школою та з дитинством. 

Дарина Сидоренко, випускниця 

- Ой, відчуваю якусь таку тривогу на душі. Це дуже відповідальний момент, важливий крок у житті і хочеться зробити його гідно.

Мирослава Шенгер, випускниця 

- Відчуття дуже змішані. Хвилювання переповнює, але в той же час я дуже рада, що цей день наступив.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію