Які коктейлі краще не пити в спеку

Про те, чому в спекотну погоду краще відмовитися від коктейлів на кшталт мохіто або джин-тоніка, а також від інших напоїв з додаванням алкоголю, розповіли лікарі.

Багато хто п'є коктейлі, щоб освіжитися. Однак відчуття піднесеного тонусу, яке можуть подарувати такі напої, дуже швидко проходить.

За словами лікарів, спирт дає токсичний ефект, змінює стан судин, в тому числі розташованих близько до шкіри, і в результаті порушує терморегуляцію. Людина при цьому може відчути погіршення самопочуття, нудоту, брак повітря, млявість і втому. Також в таких обставинах виникає ризик перегріву.

Одним з найнебезпечніших наслідків вживання напоїв з алкоголем в спеку вважають утоплення. Спеціалісти констатували, що основну кількість потонулих в купальний сезон людей складають особи в стані алкогольного сп'яніння. Лікарі пояснили, що етиловий спирт, який міститься в алкогольних напоях, змушує серце працювати в екстремальному режимі. Якщо людина випила кілька коктейлів на пляжі, де дуже спекотно, а потім пішла поплавати у воді, де істотно холодніше, контраст температури легко може спровокувати у неї коронарний спазм.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію