Увечері на День незалежності у парку «Перемога» пройшла концертно-розважальна програма – це дійство передувало головному гала-коцерту, і в основному було розраховане на молоде поколіня

Майже трьохгодинна програма складалася виключно з українського репертуару як відомих авторів, так початківців.

Управління у справах сім'ї та молоді разом зі спілкою молодих соціалістів організували до Дня незалежності святкову програму у парку «Перемога». Розрахована вона на три години, а відтак стала своєрідною прелюдією до гала-концерту на Співочому полі.

Учасниками розважальної програми стали молоді полтавські колективи. Почати свято довірили юним юірівцям 19 школи «Світлофор». Діти – неодноразові переможці міських та обласних конкурсів, постійні лауреати всеукраїнських змагань. До того ж кожен з них – учасник та переможець різноманітних програм.

Особлива умова організаторів – виконання творів виключно українською мовою. Звучали тут як народні, так і авторські пісні та вІрші: як добре відомих авторІв, так і молодих полтавських музикантів. Після півторагодинного концерту всі бажаючі мали змогу взяти участь у конкурсах та розвагах, господарями цієї частини свята стали команди КВН з Херсону.

Стрічка новин