Доленосний меморандум

Керівництво «Агрофірми «Добробут», місцеві жителі Василівки Кобеляцького району та представник народного депутата Артема Вітка підписали меморандум про співпрацю.

Найважливіше питання - відкриття складу для зберігання засобів захисту рослин і можливість контролю його використання з боку громади. Агрофірма засвідчила, що він відповідає всім санітарно-екологічним нормам і не несе ризиків для людей. Це підтверджено санітарними документами і зобов'язаннями, які взяли на себе аграрії. Ще серед пунктів документу - допомога від агрофірми з водопостачанням та встановлення вишки для покращення якості інтернету в селі.

Нагадаємо, в середині квітня заступник гендиректора «Агрофірми «Добробут» Анатолій Таранушич зустрівся з мешканцями Василівки та народним депутатом Артемом Вітком. Мета - розвінчати побоювання та розповісти про плани щодо складу  на території селища. Тоді ж сторони домовилися, що увійдуть до ініціативної групи. 

14 червня гендиректор «Агрофірми «Добробут» Андрій Березовський, голова ініціативної групи села Василівка Сергій Горденко та представник народного депутата Артема Вітка Олександр Безпалий підписали меморандум про співпрацю.

Андрій Березовський, генеральний директор «Агрофірми «Добробут»

- Я дуже задоволений, що громада пішла назустріч. Сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю. Будемо виконувати все, що заплановано, допомагати та іти назустріч громаді.

Василівчани переймалися екологічним питанням - дотриманням всіх норм при транспортуванні та зберіганні на складі засобів захисту рослин. Також вони попрохали допомогти з відновленням водопостачання у селі та з покращенням якості інтернету. Обладнання мобільного оператора у Василівці знаходилось низько, і тому сигнал не може охопити все село. 

Голова ініціативної групи села Василівки Сергій Горденко зазначає - він задоволений, що тепер буде можливість провести воду та мати доступ до інтернету.

Сергій Горденко, голова ініціативної групи села Василівка

- Я особисто задоволений, тому що тепер у нас буде можливість провести воду, якої не було до цього. Можливість мати доступ до мережі інтернет. На сьогодні це не розкіш - це потреба. І в подальшому ми домовилися співпрацювати мирно.

Деякі з умов підприємство втілило ще до підписання - косіння трави та придбання витяжки для дитсадка. Агрокомпанія вже розпочала чистити водонапірну вежу, щоб вирішити проблему василівчан.

Сергій Горденко, голова ініціативної групи села Василівка

- Два тижні - і у нас вже з’явиться вода. Всі, хто бажав провести інтернет, але не мав такої можливості, тепер будуть з ним. Бо обладнання стояло низько, а дерева в селі просто заважали сигналу.

До підписання меморандуму представники підприємства та василівчани провели шість зустрічей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію