У планах Сергія Капліна – обійти 500 дворів

А ще – обговорити з полтавцями можливі шляхи вирішення проблеми. До того ж, у всіх полтавців вони спільні. Днями зустрівся народний депутат і з мешканцями мікрорайну «Мотель».

- Подаємо в Конституційний суд, щоб признати неконституційним цей закон і вносимо зміни в цей закон.

На зустрічі з мешканцями народний депутат Сергій Каплін розповідає яким чином можна побороти встановлення загальнобудинкових лічильників на гарячу воду. Пенсіонер Петро Бридун проживає в будинку по вулиці Сагайдачного 8-а. В його багатоповерхівці вже встановили загальнобудинковий лічильник на тепло. Після чого йому почали приходити додаткові платіжки за загальні місця користування. Та ж ситуація, переконаний, буде й з лічильниками на гарячу воду. Тому, він проти цього. 

Петро Бридун, пенсіонер 

- Це все корупційні схеми, які хочуть покласти на плечі людей. Тому я і проти.

В іншому дворі полтавці теж скаржаться народному обранцю за загальнобудинкові лічильники. Одна з них пенсіонерка Наталія Шиба. 

Наталія Шиба, пенсіонерка

- Категорично ми проти. Ми вже отримали теплові лічильники по яким ми в півтора рази більше платимо чим раніше. Нас це не влаштовує, адже точно так буде й по воді. Всі витрати які будуть, всі витоки будуть розраховуватись на нас.

Народний депутат Сергій Каплін планує обійти 500 полтавських дворів та зібрати підписи мешканців, аби з ними звернутись до Верховної Ради та президента України Володимира Зеленського. 

Сергій Каплін, народний депутат України 0675407096

- Ми не допустимо встановлення загальнобудинкових лічильників. Ми будемо боротися до останнього до перемоги - однозначно. І саме головне зараз не допустити свавілля цих монополістів у наших дворах. Отже, я звертаюсь до мешканців, якщо Ви побачите жовту будку «Полтавагаз», або сіру будку «Теплоенерго», блакитну будку «Водоканалу». Якщо тільки тут почнуть грюкати по трубах, почнуть вимикати чи встановлювати Ви негайно телефонуйте мені особисто.

Окрім цього нардеп вже підготував проект закону, який забороняє встановлення загальнобудинкових лічильників без згоди мешканців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію