Не дасть ошукати земляків

Народний депутат України Сергій Каплін продовжує зустрічатися із полтавцями, відстоює їх інтереси у справі зі встановленням загальнобудинкових лічильників. Його командою вже зібрано понад 20 тисяч підписів. Цього разу вони зустрілися з мешканцями мікрорайону «Левада». 

На подвір'ї серед обурених полтавців - Петро Вінтонян. Чоловік не стримує емоцій. Переконує: дії працівників «Полтаватеплоенерго»  незаконні. Він, маючи мінімальну пенсію, і так не в змозі платити за житлово-комунальні послуги, а у випадку встановлення загальнобудинкових лічильників, взагалі, ділиться, не знає, що робити.

Петро Вінтонян, полтавець

- Кажуть вони так: «Ми на вас звалимо, а ви йдіть до Івана, йдіть до Степана. І з нього вимагайте. Спитайте, чому він не платить». Я вважаю так, - це комунальна служба «Теплоенерго», «Обленерго». Ідіть й самі розбирайтеся, подавайте на них в суд. Чому я повинен?! Вони хочуть: «Ми гроші візьмемо, а ви потім зі своїми сусідами розбирайтеся».

Не згодна з даним рішенням і полтавка Ганна Черноштан. Вона переконана: це так звані «бандитські схеми» підприємства, спрямовані на те, щоб витягти з людей якомога більше грошей. 

Ганна Черноштан, полтавка

- Свавілля, тому що розподіляти гарячу воду будуть фактично по кількості прописаних. У нас, наприклад, на першому поверсі є квартира, в ній прописана одна людина, а проживає там постійно 5-6 квартирантів, які, звичайно, там не прописані. І, фактично, всі інші будуть платити за ту воду гарячу, яку вони використовують.

Підтримати полтавців прийшла помічниця народного депутата Сергій Капліна Вікторія Хрістова-Синявська. Вона ділиться: буде разом з командою відстоювати інтереси містян, тим більше, що люди і самі до них звертаються по допомогу.

Вікторія Хрістова-Синявська, помічниця народного депутата Сергій Капліна

- Люди налаштовані таким чином, що будуть писати заяви, ставляти свої підписи, долучаються, телефонують нам, просять, щоб ми особисто, разом із Сергієм Миколайовичем прийшли, тому що багато людей-пенсіонерів, які не можуть ходити, щоб поставити свої підписи, вони будуть стояти до кінця, тому що з такими тарифами на житлово-комунальні послуги вони не в змозі витягнути.

Народний депутат України Сергій Каплін поспілкувався з кожним. Вислухав думки людей і, говорить, боротися з корупційними схемами буде до кінця. Адже, переконує, людей сам на сам з цією проблемою не залишить.

Сергій Каплін, народний депутат України 0675407096

- Я буду боротися, захищати свою позицію, 1 з 9 депутатів. Уся Верховна Рада проголосувала, всі здивувалися, чому, а тому що це все лоббі великого енергетичного капіталу «Водоканалів», «Теплоенерго» і газових компаній, які розташовані по всій країні. І ми віримо, що ми власними зусиллями, так само, як ми відбили газову мафію, їх спроби встановити загальнобудинкові лічильники, і цього разі обов'язково доб'ємося результату.

Для того, щоб остаточно захистити своїх земляків від незаконних дій представників «Полтаватеплоенерго», Сергій Каплін підготував відповідний Законопроект і збирається в Конституційний суд, аби там такі лічильники визнали незаконними. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію