У Пслі заборонили купатися

У зв`язку з різким погіршенням якості річкової води на річці Псел, Кременчуцьке міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє про заборону купання

У літню спеку мешканці Кременчука часто виїзджають відпочити на річку Псел. Купатися можна було б, якби не надто високі показники кишкової палички у воді, яка знаходиться під постійним лабораторним контролем влітку, інформує Кременчуцька РДА. У межах моніторингового спостереження проведений відбір та лабораторні дослідження проб річкової води на річці Псел.

Згідно результатів лабораторних досліджень показники мікробіологічної забрудненості води річкової не відповідають санітарно – гігієнічним вимогам. Індекс лактозо – позитивної палички (ЛКП) становить 500 000 при нормативному – 5 000!

Через забруднену воду можуть передаватись кишкові та ентеровірусні інфекції, гельмінтні захворювання. Бувають випадки розвитку гепатиту А, якого можна уникнути, якщо випадково не ковтати воду, але це дуже складно, особливо якщо у воді діти.

До слова, у водоймах Миргорода купатися можна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію