Вже традиційно головне святкування шістнадцятої річниці незалежності пройшло на Співочому полі Марусі Чурай

Цього разу організатори вирішили відійти від багатьох правил. По-перше, скоротили дійство з двох з половиною годин до півтори, розважали полтавців переважно молоді артисти та колективи, і фактично відмовилися від приїжджих виконавців, віддавши сцену полтавським. Хоч це – далеко не повний перелік новинок, який чекав на глядачів гала-концерту.

Гала-концерт до шістнадцятої річниці Незалежності держави розпочали о двадцятій годині. Вже до його початку Співоче поле було заповнене глядачами. Організатори говорять, що чи не вперше полтавці прийшли не на сам фєйєрверк, а на власне програму.

Цього разу молода група режисерів вирішила відмовитися від так званого нафталіну, тобто, номерів для людей похилого віку. Навіть виступи, стилізовані під народні, обіграли оригінально, тим самим викликавши овації і серед молоді.

Сцену Співочого поля повністю віддали полтавським солістам та колективам, відбирали кращих з кращих, певно, тому концерт пройшов на одному диханні.

Як би там не було, а концерт – не головне у святкуванні, найперше – відношення полтавців до цієї події.

Організація дійства лягла на плечі міської влади – остання не пожалкувала на це ані часу, ані грошей. Вперше у Полтаві на подібних заходах застосували лазерне шоу. Мер міста Андрій Матковський своє вітання не перевантажував пафосними словами, а лише побажав процвітання державі та кожному полтавцю. Одразу після цих слів небо засяяло неймовірним феєрверком.

Стрічка новин