Купатися у водоймах Миргорода можна

Такий висновок зробили в Миргородському МВПЛД ДУ "Полтавського ОЛЦ МОЗ України", промоніторивши стан факторів зовнішнього середовища міста.

  • Води з поверхневих водойм в місцях водокористування (р. Хорол), досліджені за період з 15.06.2019 р. по 21.06.2019 р., не перевищують встановлену норму мікробіологічних показників.

На мікробіологічні показники  досліджено 3 проби води, а саме: міський пляж КП «Спецкомунтранс» - 1, зона відпочинку біля грензавода – 1, зона відпочинку біля парку «Слава» - 1, санаторій ім. Гоголя – 1. Індекс

Згідно плану моніторингових досліджень по м. Миргороду на 2019 рік, Миргородським МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» за період з 15.06.2019 р. по 21.06.2019 р. було досліджено:

Питної води  з міського водогону:

  • на мікробіологічні показники 7 проб - без відхилень.

на санітарно-хімічні показники – 0.

Води з поверхневих водойм в місцях водокористування (р. Хорол):

На мікробіологічні показники  досліджено 3 проби води, а саме: міський пляж КП «Спецкомунтранс» - 1, зона відпочинку біля грензавода – 1, зона відпочинку біля парку «Слава» - 1, санаторій ім. Гоголя – 1. Індекс лактозо-позитивних кишкових паличок не перевищував встановлену норму (5000ЛКП) і складав 3400 – 4300ЛКП.

Питної води шахтних колодязів, яку споживають вагітні жінки - звернень не було.

Проведено інструментальних вимірювань:

15 вимірювань потужністі експозиційної дози гамма-випромінювання на території м.Миргорода. Відхилень від гігієнічних нормативів не було - потужність експозиційної дози гамма-випромінювання місцевості становить від 10 до 13 мкР/год, що не перевищує нормативних значень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію