Не дайте історії закінчитися...

Про це благають батьки онкохворого Артема Махна. Хлопчик з родиною лікується в Ізраїлі. Йому вже зробили трансплантацію кісткового мозку. Утім у дитини стався рецедив. Нагадаємо: Артемчик більше року бореться із вродженим лімфобластним лекозом. Аби остаточно він одужав, родині потрібна величезна сума грошей. Деталі знає Марина Покшіна.

На цих кадрах відомий мало не на всю Україну Артем Махно. Він зараз лікується в Ізраїлі. Хлопчик грається та посміхається. А мама Марина Махно у цей час не стримує сліз. Після трансплантації кісткового мозку у малечі стався ранній рецедив. 

- Ми будемо сподіватися, що організм Артема піддасться хіміопрепаратам і лікарі придумають ще якийсь варіант, щоб ввести Артема знову в ремісію і зробити трансплантацію кісткового мозку, щоб Артем був здоровим.

На лікування Артема Махна вдалося зібрати необхіду суму грошей. Зробили карт-терапію, ввели дитину в ремісію та зробили пересадку кіскового мозку. Волонтерка з Полтави Олена Добряк ділиться: донором стала мама хлопчика. Лікарі були задоволені результатом. Спочатку все було добре. 

Олена Добряк, волонтерка

- Пройшло два тижні та стався зверхранній рецедив. Тобто, фактично зараз дитина перебуває в тяжкому стані: бластів у крові 80%. Це ті показники, з якими дитина летіла в дуже тяжкому стані з Полтави в клініку.

За словами Олени Добряк, такої практики в лікарів «Шиби» не було. Волонтерка, яка постійно тримає зв'язок з батьками Артема, ділиться: спочатку був зібраний консиліум лікарів із США та Ізраїлю. Разом вони шукали можливості, як врятувати хлопчика.

Олена Добряк, волонтерка

- Було прийняте єдине рішення – застосувати біологічний препарат новітній, який, можливо, введе хлопця в ремісію. Іншого варіанту вони наразі не бачуть, тому – це єдиний шанс ввести хлопчика в ремісію, припинити ріст ракових клітин. Попередньо, вартість самого препарату – 45000 доларів.

Це сума лише на препарат, який введе Артема у ремісію. На трансплантацію буде відкритий окремий рахунок. Лікарі переконують: врятувати дитину є всі шанси. Для цього потрібна непідйомна для родини сума. Зараз ви бачете на екрані номер картки ПриватБанку на ім'я мами Махно Марини Ігорівни 5168 7573 1265 6988. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію