Захист інтересів земляків продовжується

Народний депутат України Сергій Каплін відстоює інтереси полтавців у справі зі встановленням загальнобудинкових лічильників. Нардеп проводить зустрічі з мешканцями, які проти. Його командою вже зібрано понад 10 тисяч підписів. Цього разу вони пройшли в мікрорайоні Левада.

- Прийшов лист щастя, платити по 99 грн. 43 коп. раз в квартал. 400 гривень за 4 квартали 5 років 2 тисячі гривень.

Полтавець Григорій Калашник проживає в будинку за адресою провулок Рибальський 12 в. Чоловік отримав від «Теплоенерго» лист на встановлення загальнобудинкового лічильника на гарячу воду. В якому повідомляється - установка відбуватиметься за кошти мешканців. А це 70 тисяч гривень на 5 років. 

Григорій Калашник, мешканець будинку по провулку Рибальський 12 (в)

- Не дивлячись на те, що в кого є лічильники в кого немає. Згідно 444 постанови НКРЄ розкидати будуть на всіх. Ми зібрались в нас там дівчата активісти віддрукували, всі висловились проти і віднесли лист до «Теплоенерго» здали секретарю. 

Проти встановлення лічильників не тільки жителі будинку по провулку Рибальський 12 в, а інші полтавці. Після того як вони дізнались, що народний депутат України Сергій Каплін захищає їх інтереси, самі активізувались.

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міської ради 

- Вони постійно звертаються в приймальню Сергія Капліна, з тим питання що їх не задовольняє та позиція, що будуть встановлюватись лічильники на будинки. Тому, мешканці запрошують нас на зустрічі. Ми на цих зустрічає збираємо підписи проти того, щоб були встановлені дані лічильники.

Проведені зустрічі вже дають перші результати. Комітет соціальної політики Верховної Ради підтримав ініціативу Сергія Капліна, щодо відміни загальнобудинкових лічильників. 

Сергій Каплін, народний депутат України 0675407096

- Я ініціював питання про те, щоб Комітет став на сторону полтавців. Комітет став на сторону полтавців і прийняв рішення звернутися до президента. І це дуже високий рівень коли парламентський  Комітет звертається до президента України з вимогою, аби він втрутився в ситуацію. І аби він так само спонукав Уряд, щоб вони внесли зміни до чинного законодавства. Процес пішов, я дуже цьому радий і є результат від наших зустрічей, від наших ініціатив, від нашої боротьби і цієї дуже важкої праці.

Окрім цього нардеп вже підготував проект закону, який забороняє встановлення загальнобудинкових лічильників без згоди мешканців. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію