У Чутовому на старій фермі вирощували, переробляли та збували канабіс

У Чутовому на старій фермі вирощували, переробляли та збували канабіс

Поліція вилучила наркотичного засобу майже на 800 тисяч гривень. До злочину можуть бути причетними колишні та діючі правоохоронці.

У смт. Чутове на території старої ферми група осіб обладнала приміщення для вирощування, переробки та збуту наркотичного засобу «Канабіс». У ході перевірки інформація знайшла своє підтвердження. Відомості за даним фактом внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.310 Кримінального кодексу України. Також стало відомо, що до злочину можуть бути причетними колишні та діючі правоохоронці, про що було повідомлено ДБР та Генпрокуратуру.

16 червня працівники управління протидії наркозлочинності Полтавської області та слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в Полтаві, під процесуальним керівництвом територіального управління Генеральної прокуратури України, із залученням спецпідрозділу поліції «КОРД», провели 8 санкціонованих обшуків, у ході яких виявили та вилучили понад 50 рослин конопель вирощених методом гідропоніки та близько 8 кг наркотичної речовини рослинного походження у висушеному та подрібленому стані, зовні схожої на «Канабіс». За попередньою інформацією, вартість вилученого наркотичного засобу за цінами чорного ринку може становити близько 800 тис. гривень. Наразі вилучене направлено на експертизу. 

Крім того слідчі вилучили водні фільтри, датчики вологості, термометри, зрошувальну систему, пакети з добривами, таймери, лампи для обігріву та денного освітлення, марлеві пакунки із грунтом та насінням конопель на стадії пророщення, освітлювальні ракети, піротехнічний вибуховий пакет, корпус бойової гранати Ф1 та запал до неї тощо. Також вилучені два автомобілі, якими користувались фігуранти. 

У ході розслідування встановлено, що до злочинної діяльності причетні два колишніх працівники міліції (один з Полтавської інший із Харківської області) та двоє діючих поліцейських Чутівського відділення Полтавщини. 

Наразі особи дають свідчення. Триває досудове розслідування, повідомив очільник обласної поліції Полтавщини Андрій Замахін.

Стрічка новин