Напередодні у школах нашого міста пройшли святкові випускні вечори

Юні полтавці урочисто вступали в нове доросле життя. Вітали випускників і представники міської влади. В заходах взяли участь міський голова Андрій Матковський, його заступники, представники депутатського корпусу та посадові особи міськвиконкому.

Полтавська молодь урочисто зустрічала доросле життя. Галасливі шкільні роки залишились в минулому. Схвильовані педагоги прощалися зі своїми вихованцями, розчулені батьки дякували вчителям за їх працю, а вчорашні старшокласники піднесено, але все ж таки із сумом готувалися до зустрічі зі своїм майбутнім. В цей день учнів полтавських шкіл вітав і міський голова Андрій Матковський. У театрі імені Гоголя він вручив медалі та дипломи випусникам чотирьох одинадцятих класів школи номер 29. Наступною у його відвідинах була актова зала облдержадміністрації, де проводжала у нове життя своїх одинадцятикласників дев'ятнадцята школа. Цього року цей навчальний заклад випустив 7 медалістів. До речі, вже три роки поспіль абсолютно всі випускники дев'ятнадцятої здобувають вищу освіту. Педагогічному складу є чим пишатися. А самі випускники пишаються своєю школою та із сумом прощаються з нею.

Міський голова Андрій Матковський привітав колишніх школярів 19-ї школи та вручив їм дипломи. Педагогам школи - а це 12 вчителів-методистів та 26 -вищої категорії, мер міста щиро подякував за гідно вирощену молодь, яку завтра чекають вузи міста та країни.

Завітав міський голова і в 22-у школу, яка є однією з найстаріших у місті. Свого часу її закінчив професор, академік, ректор Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого та почесний громадянин Полтави Василь Тацій. В цьому році школа випустила 33 учня, 4 з яких - з медалями. Втім, вітали тут не тільки випускників. Найкращим батькам колишніх 11-класників вручили відповідні грамоти. А учні, у відповідь, від імені школи подякували меру міста.

Випускників шкіл № 9 та 14 особисто привітав 1-й заступник міського голови Валентин Герасименко, а до гімназії номер 28 завітав секретар міської ради Олександр Козуб. В цьому році вона випустила 89 школярів, 11 з яких - з медалями. Гімназія посіла перше загальнокомандне місце на міському конкурсі науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук, де зайняла 17 призових місць. Серед цьогорічних випускників закладу - і учасники Всеукраїнських олімпіад з різних дисциплін. А троє учнів гімназії пройшли конкурсний відбір американської програми обміну учнями старших класів "Flex" та навчалися у США. Загалом, педагогічному складу червоніти за своїх вихованців не доводиться, лише пишатися. Секретар міськради Олександр Козуб подякував вчителям за нинішнє молоде покоління і привітав випускників.

Стрічка новин