Артем Вітко закликав владу селища сприяти у встановленні пам'ятника

Вони віддали своє життя за Україну, а в рідному селищі не знайшлося місця для встановлення пам'ятника. Мова – про Нові Санжари. Тамтешня влада понад п'ять років ігнорує ініціативу ветеранів російсько-української війни на спорудження меморіалу в пам'ять їх загиблих побратимів.

Щоб отримати право на встановлення пам'ятного монументу, новосанжарські ветерани попросили допомоги у свого земляка, народного депутата України Артема Вітка. Нардеп, який сам воював на Сході та захищав Україну від окупанта, втрутився в ситуацію. Зокрема, він запросив ветеранів ООС Полтавщини до Верховної Ради. З високої трибуни парламенту разом звернулися до центральної місцевої влади Нових Санжар з вимогою встановити пам'ятник загиблим героям на Алеї Слави. Артем Вітко під час свого виступу заявив: питання про виділення ділянки під меморіал має вирішитися на найближчій сесії селищної ради. 

Ігор Хабло, ветеран ООС

- Наші побратими, на жаль, лежать в землі, а ми не можемо поставити їм пам'ятник.

Артем Вітко, народний депутат України

- Місцева влада не хоче встановлювати пам'ятник нашим хлопцям, які відділи найцінніше, що в них є, – життя. Звичайно, така поведінка неприпустима серед чиновників, коли в Україні 5 рік іде війна. Тому звертаюся до цих можновладців: «не жартуйте з нами, негайно виділіть землю під будівництво пам'ятника нашим загиблим героям, які віддали життя за майбутнє нашої країни».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію