Спортивні, мужні та з хорошою статурою

У Львові стартував Всесвітній чемпіонат з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу WABBA INTERNATIONAL 2019. 21 країна-учасник, різні категорії та судді міжнародного класу. Як готувалися спортсмени та як проходять змагання, розкажуть наші журналісти, які зараз знаходяться на Чемпіонаті.

З хлібом та сіллю зустрічали учасників в холі. Українська традиція, адже саме Львову пощастило приймати чемпіонат світу з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу WABBA INTERNATIONAL 2019.

Святослав Шеремета, керівник WABBA України 

- Україна представлена понад сотнею спортсменів, і звичайно, найчисельніша. Враховуючи, що країна є господарем Чемпіонату, згідно з міжнародними правилами, господарі мають право брати участь без попереднього відбору в Національних турнірах. Цим користуються фактично всі федерації, які приймають Чемпіонат світу і є господарями і, відповідно, як правилоприймаюча сторона – господар Чемпіонату світу – найбільше команд.

21 країна-учасник. Серед них – представники з України, Великої Британії, Італії, Греції, Франції, Іспанії, Швейцарії та Німеччини. До початку ще година, але судді уже готові. Оцінюватимуть учасників фахівці міжнародного класу. Тож суддівство буде чесним та справедливим.

Сергій Корнієнко, віце-президент федерації з бодібілдингу

- Судді готуються до початку турніру. Суддівська колегія буде складатися мінімум з 4-5 країн. Ввійдуть країни європейські, ті, хто приїхали, і 1 або 2 суддів з України. Тому це буде дуже компетентно, буде дуже виважено і однозначно це буде 100% чесно.

Категорії різні, як і всі учасники. Напередодні уже визначили: хто де виступатиме. До кожної з них – різні вимоги. Це стосується як чоловічих, так і жіночих.

Наталя Касперська, віце-президент федерації, міжнародний суддя

- Юніорки – це молоді дівчата до 24 років, вони тільки починають займатися цим спортом. Це красива категорія, в якій цінуються пропорції, хороша тілобудова. Категорія «модул» – це дівчата, молоді також, гарної тілобудови, без великих м'язів, такий пляжний варіант. Категорія «фітнес-бікіні» – це вже вища категорія, більш професійна, там вже йде більше м'язової маси, вони більш спортивні, більш рельєфні. Далі у нас є категорія «Шейп», це наступна по висоті категорія, там вже дівчата йдуть на більш професійному рівні. Там цінується глибина м'язів, пропорції, симетрія, сепарація.

Всесвітній чемпіонат з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу організовує  WABBA INTERNATIONAL 2019. Учасникам подобається, тож деякі участь беруть постійно і це стало традицією.

Михайло Шкарупа, учасник змагань, категорія BB JUNIORES U 24

- Я вирішив узяти участь у «Вапі», тому що не кожного разу проходить турнір Чемпіонат світу в Україні, тим більше, у Львові, сів на потяг, приїхав, не потрібно кудись летіти. І турнір на досить високому рівні. Тому участь і взяв. Враження від організації – відмінне.

Спершу учасник, а тепер уже тренер, Сергій Бурденюк привіз на чемпіонат своїх спортсменів.

Сергій Бурденюк, тренер

- Змінилися деякі переваги життєві, та мені чомусь більше імпонує тренерська діяльність. Я вирішив на ній сконцентруватися, так як свій досвід і знання мені подобається передавати тим людям, які цього потребують.

У кожній номінації визначили переможців. Спортсмени, які посіли з 1 по 6 місця, отримали дипломи, медалі та призи від спонсорів. У категорії «Професіонали» були і грошові винагороди. 

Стрічка новин