Вбивчий алкоголь – знову в Полтаві

Мова – про торгівлю у «наливайці Таверна», що біля 4 старої поліклініки. Власник закладу продає алкоголь без документів. Своєї вини не визнає. Переконує: нічого протизаконного не зробив. Де взяв вино, не знає. З діями правоохоронців не погоджується. Чи вилучили незаконний алкоголь у цій «наливайці», знає Марина Покшіна.

- Це приватна власність, виходьте-виходьте.

- 4 стара поліклініка.

- Виходимо-виходимо.

- Ніхто звідси нікуди не піде, це місце правопорушення. 4 поліклініка нелегально продають. Нелегально.

- Цілодобово, наливайка.

- Нецілодобово і не наливайка.

Так починається зустріч відвідувачів та власника місцевої «наливайки», що за адресою Івана Мазепи, 42. Біля закладу – люди та правоохоронці. У «наливайку «Таверна» нас пускати не хочуть. Разом з поліцейськими таки заходимо. Утім, не безперешкодно. Власник закладу відштовхує журналіста. 

- Ні-ні-ні, це журналісти, бачите? Дивіться.

- Зараз звідси йдіть.

- Заходь.

На власника «Таверни» Гаріка Вараздатовича правоохоронці вже склали адміністративний протокол. 

- Де у вас документи?

- Дома.

- А можете когось попросити, щоб їх привезли?

- Ні, зараз ні.

Утім, він своєї провини у продажі алкоголю без відповідних документів не бачить. Говорить: про які закони ви говорите, в Україні їх немає. Нас чоловік переконує: всі дозволи у нього є. А для продажу столового вина вони взагалі не потрібні.

Гарік Вараздатович, власник «Таверни»

- Столове вино 10 літрів хто буде купувати додому? Його ж розливають, це ж завод випускає так сам. Розливається у пляшки, так і продається, просто їм пояснити неможливо, що столове можна. Це міцне вино не можна.

 Чоловік з діями і поліцейських також не погоджується. Не згодний він і з тим, що його заклад – це громадське місце, хоч у цьому його переконують правоохоронці. Обурені люди разом з поліцейськими все таки вилучають алкоголь без документів. Його там виявилося набаго більше, ніж говорив Гарік Вараздатович. У Головному Управлінні Національної поліції нам пояснили: справу передали до суду.

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУ НП у Полтавській обл.

- На місце події була направлена слідчо-оперативна група у складі дільничого та слідчого, було оглянуте місце і, дійсно, було встановлено, що у власника немає ліцензії на продаж алкогольної продукції. Одразу незаконна алкогольна продукція була слідчим вилучена, а також було складено адміністративний протокол за статтею 156 КУ «Про адміністративні правопорушення».

Після проведення відповідних слідчих дій та самого суду, зазначає Роман Грішин, незаконний алкоголь буде утилізований. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію