Персональна виставка фотокора «Полтавського вісника» Сергія Назаркіна вікрилася днями у Художньому салоні на Жовтневій

Роботи присвячені 30-річчю творчої діяльності фотографа. До того ж це – перша персональна виставка у Полтаві, цілком присвячена темі спорту.

Серед 50 фотографій експозиції можна знайти унікальні кадри, на яких можна побачити, щоб суперники – гравці «Шахтаря» і «Ворскли» обіймалися. Виставка – підсумок 5-річної діяльності. Сергій Назаркін говорить, що спочатку хотів додати кадри із життя міста, але враховуючи той факт, що у його діяльності не було спортивної виставки, вирішив зробити її суцільно спортивною. Вибір обумовлює тим, що у спорті багато динаміки, емоцій, які найбільше любить знімати Назаркін.

Фотографією Сергій Назаркін займається майже 30 років, починав як фотохудожник, останні роки проявив себе як фоторепортер. Зараз працює фотокором у «Полтавському віснику». Більшість фотографій виставки колись там друкувалися.

Слідом за батьком фотографією почав займатися і син Ілля. Його роботи спортивної тематики теж представлені на експозиції. Друзі-фотографи Назаркіна говорять, що лише виставка дає можливість побачиту всю красу того чи іншого кадру, адже у типографії під час друку газети якість моменти втрачаються.

Стрічка новин