У Карлівці пройшов грандіозний концерт Дзідзьо

На головній площі міста зібралось понад 5 тисяч людей. Тут – мешканці з усієї області. Концерт для полтавців відбувся безкоштовно. Такий подарунок своїм землякам зробив народний депутат України Артем Вітко.

Розпочалось основне дійство у Карлівському будинку культури. Туди люди запросили народного депутата України Артема Вітка, аби висловити йому свою довіру і попросити його йти від них до Верховної ради України та вже там захищати їхні інтереси. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Я своє прізвіще пов'язую саме з Полтавщиною, з нашою рідною Полтавською землею. І тому, сьогодні, дуже приємно саме від вас чути такі пропозиції. Звичайно, ми погоджуємось. Дякую вам. 

Після такої зворушливої зустрічі нардепа з його прихильниками, вони разом рушили святковою ходою до головної сцени Карлівки. На площі ж на Артема Вітка та концерт Дзідзьо вже чекало понад 5 тисячі людей. Це мешканці не тільки Карлівки, а й з усієї області. 

- Шановний Артем Леонідович, ми надаємо вам свою підтримку і запрошуємо вас на вибори до Верховної ради України.

На «розігріві» у Дзідзьо виступив гурт «STEREO BIT». Вони створили крутий настрій для подальшого фурору.

Далі ж на сцену вийшов той на кого всі чекали - Дзідзьо. Градус запалу на площі збільшився в сотні разів. 

За словами місцевих, такого драйвового концерту на їхній пам'яті у Карлівці жодного разу не було. 

Оксана Антонюк, завітала на концерт 

- Концерт дуже чудовий. Атмосфера гарна. Всим весело. Дякувати тій людині, яка привезла нам такого гарного артиста.

Мирослава, завітала на концерт 

- Мені дуже подобається, я б сказала, що Дзідзьо мій найулюбленіший співак і тому я дуже задоволена. Концерт дуже гарний.

завітали на концерт 

- Це був концерт, який запам'ятався на все життя. Це було драйвово. Дуже багато емоцій ми отримали.

За словами ж нардепа Артема Вітка, для нього цей день став особливим завдяки тому, що мешканці Карлівки високо оцінили його роботу. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Мені дуже приємно, що сьогодні стільки карлівчан зібралося саме на моє висунення у народні депутати. Вони дали мені кредит довіри, щоб я представляв саме їх у Верховній Раді у наступному скликанні. Я, звичайно, вже після цієї тисячі людей, не можу в жодному разі їх підвести. Тільки до перемоги, разом з людьми. 

Стрічка новин