До перемог готові

Українські спортсмени готуються до всесвітнього чемпіонату з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу WABBA INTERNATIONAL 2019. Останній, нагадуємо, відбудеться 15 червня у Львові. Цими днями проходять передостанні тренування та робота над закріпленням результатів. Наша знімальна група побувала на одному із них. 

Ця тендітна білявка – Вікторія Пономарьова – є однією із учасників всесвітнього турніру. Виступатиме у категорії фітнес модель. Говорить: спорт для себе відкрила не так давно. У залі займається тільки два місяці. Та за цей час, каже, реально підготуватися до конкурсу та презентувати себе у гарній формі. До того ж, за її словами, змагання додають впевненості.

Вікторія Пономарьова, учасниця всесвітнього чемпіонату з бодібілдингу

- Це виклик для самої себе. Насправді, я дуже сором'язлива людина. Для мене вийти на сцену – вже подвиг. Не просто вийти, а й показати себе. Для мене – це внутрішня перемога над собою. Я так себе проявляю і, можливо, борюся таким чином з комплексами.

Сьогодні Вікторія посилено тренується, та разом з іншими учасницями репетирує вихід на сцену та виступ перед суддями. Категорія, у якій братиме участь модельний фітнес, вважається ближче до конкурсу краси, аніж до спортивного змагання. За словами представників федерації WABBA, номінація призначена для жінок з гарною статурою, привабливою зовнішністю та загальною презентабельністю. Тому змагання останнім часом стає все популярнішим серед жінок.

Олександр Паеранд, віце-президент федерації WABBA України

- У нас багато номінацій, категорій жіночих і чоловічих. Останнім часом чоловічий бодібілдинг втрачає свою популярність. А жіночі категорії, навпаки, набирають популярність. Дівчата з гарними фізичними якостями можуть вийти та показати себе.

Окрім чарівних учасниць, сьогодні на тренуванні присутні й представники сильної статі. За словами тренерів, чоловіки також частіше роблять акцент на естетичний вигляд тіла. Серед них популярністю користується категорія Men's Physique.

Сергій Бурдинюк, тренер

- Вони є популярними через те, що є більш доступними. Якщо, наприклад, взяти бодібілдинг чоловічий, там треба мати екстремальну масу та рельєф. А категорія мен-фізік популярна через те, що кожен відвідувач залу, який доклав зусиль на тренуваннях, може взяти участь у таких змаганнях.

Не дивлячись на те, у якій категорії виступати, за словами самих спортсменів, під час тренувань викладаються на повну. Вони готові боротися за кращі місця. Та кожен каже: хоче прославити Україну на всесвітньому чемпіонаті.

Стрічка новин