Швидше, вище та точніше

У Полтаві пройшла спартакіада серед працівників підприємств харчової та переробної промисловості. Серед учасників – і депутати Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». Які локації були та хто отримав перемогу – далі у сюжеті.

9 ранку. На стадіоні «Динамо» вже шикуються учасники. Цього дня тут будуть визначати кращого серед команд працівників підприємств харчової та переробної промисловості. 

Долучилися до спартакіади і депутати ВО «Батьківщина», адже, на їх думку, спорт - запорука здорової нації.

Ігор Горжій, депутат Полтавської обласної ради (ВО «Батьківщина»)

- Ми об'єднуємо не тільки ВО «Батьківщину» під головуванням Юлії Володимирівни Тимошенко, а й усі інші політсили для спільних перемог нашої держави. Вже більше 5 років ми проводимо такі заходи, і це дійсно ми будемо продовжувати і залучатимемо інших підприємців, інші політичні партії, людей, які хочуть займатися всіма видами спорту.

Участь у змаганнях взяли 5 команд. У команді «Батьківщини» – 15 учасників, серед них – депутати районної, міської та обласної рад. У загальному ж кількість учасників в командах щорічно зростає. Наймолодшому учаснику, який буде брати участь в конкурсі «Мама, тато, я - спортивна сім'я», – 10 років. Найстаршому – 55. 

Ігор Горжій, депутат Полтавської обласної ради (ВО «Батьківщина»)

- Якщо було раніше там 5-8, то на сьогодні це вже 15 і йде до 20.

У рамках спартакіади на стадіоні пройшли змагання «Мама, тато, я - спортивна сім'я». Таким чином до спорту долучаються цілими родинами. Для них підготували естафети. Вони випробовують родини на спритність, швидкість, а головне – злагодженість. Пробігти швидко дистанцію, не порушуючи правил і завдань. 

А на цій ділянці випробовують свою силу. Учасники мають підіймати гирю. Тут важлива фізична підготовка учасників. На перекладині – не простіше. Першість за тим, хто більше раз підтягнеться. Вадим Сорока – депутат Київської районної у м.Полтава раді від «Батьківщини». Хлопець не проводить і дня без спорту. 

Вадим Сорока, депутат Київської районної у м.Полтава раді (ВО «Батьківщина»)

- Ми проводимо цей захід кожного року і бачимо, як більше людей до нас залучається. Це є мотивація для людей, мотивація до здорового способу життя, мотивація до спорту. І я вважаю, ми приведемо втричі більше людей, аніж сьогодні.

Футбол, волейбол, шашки, шахи, нарди. Але на цьому ставити крапку не планують. Хочуть розширювати кількість видів спорту, щоб чисельність учасників спартакіади зростала. 

Ігор Горжій, депутат Полтавської обласної ради (ВО «Батьківщина»)

- Може б хтось міг би грати в боулінг або інші види спорту. І хокей той самий. У місті Полтава ми трішки обмежені. Наприклад, є багато людей, які хотіли б мати спортивний майданчик і хокейний, але на сьогодні він відсутній. Останній був у пару «Перемоги», який ліквідували та знесли. Зараз немає.

Тож у представників ВО «Батьківщина» є задум ініціювати питання про будівництво спортивного майданчика - хокейного поля. Адже, на їх думку, коли з'явиться місце для занять спортом, то будуть і охочі це робити. 

Переможців нагородили кубками, а призери отримали ще й фінансові заохочення. Першу сходинку в спартакіаді посіла команда ВО «Батьківщини». Вони показали найкращі результати серед команд підприємців. Наступного року теж планують брати участь, а щоб отримати хороші результати, будуть готуватися.

Стрічка новин