Екскурсії продовжуються

Діти з профільного табору «Мала поліцейська академія» відвідали водну поліцію міста Кременчука. Там дізналися про робочі будні та правила поводження на воді.

- Водна поліція виїжджає на місце, коли є нестандартна ситуація, - розшук людей, коли перевернувся човен. У нас було викрадення човна на одній із станцій.

Про це та інше поліцейські й розповідали дітям. Малеча дізналася і про основні завдання підрозділу, обов’язки водних поліцейських, затримання правопорушників, а також, як діяти під час відпочинку на воді на плавзасобах. 

Керівник водолазно-рятувальної станції Кременчука Василь Білоус розповів про правила поведінки на воді та провів коротку екскурсію станцією.

Тетяна Вишинська, вихователь табору «Мала поліцейська академія»

- Діти згуртовуються спільною ідеєю, захисту, підтримання порядку. Діти знайомляться з роботою водної поліції та місцевої. У дітей просто зростає повага до правоохоронних органів. 

Після короткої екскурсії вихованці табору змогли побачити та відчути себе справжніми поліцейськими під час патрулювання на службовому катері по річці Дніпро. 

- Це так класно, що просто неможливо передати свої емоції. 

- Дуже захоплююче, що можна поплавати, багато вражень.

Діти з профільного табору «Мала поліцейська академія» дізналися про роботу водної поліції. Співпраця з останніми триває упродовж 14 років. 

Анна Васенко, прес-офіцер Кременчуцького відділу поліції

- По їхніх емоціях та селфі, та по їхніх враженнях ми розуміли те, що наше підростаюче покоління, їм цікава робота правоохоронних структур міста. Ми дуже вдячні навчальному закладу, який розвиває цей табір, який закликає брати участь і знайомить з роботою правоохоронних структур.

Стрічка новин