Виробництво разом з корпоративною соціальною відповідальністю

Для найбільшої газовидобувної компанії України -  «Укргазвидобування» - це не порожні слова. Газовидобувники допомагають жителям регіонів, де компанія веде свою діяльність. Про один з прикладів такої допомоги – далі у сюжеті. 

Полтавська філія державної компанії Укргазвидобування - активний учасник соціальних ініціатив. Щорічно її представники проводять заходи в рамках програми  корпоративного волонтерства. Днями, на запрошення Варварівської спеціальної школи-інтернату, вони завітали на свято останнього дзвоника. Не з порожніми  руками.

Юрій Береза, начальник відділу комунікацій ГПУ «Полтавагазвидобування»

- До нас звернулась директор з проханням допомогти. Бо в школі є футбольна команда, яка має успіхи на районному рівні, але, на жаль, не має достатньо спортивного інвентарю. Тобто, дітям, навіть, для тренувань не вистачає м’ячів. А для занять фізкультурою — спортивного спорядження. Ми усе це сьогодні привезли. Ми намагаємось залучати максимально наших працівників. Це вже другий такий проект, який ми проводимо у рамках корпоративного волонтерства. Ці всі речі придбані особисто працівниками філії ГПУ «Полтавагазвидобування».

В закладі навчається 90 учнів. Більшість з них відвідують спортивні гуртки, тому новенькі м’ячі, тенісні ракетки та інший інвентар стануть у нагоді, говорять діти. Подарунками задоволена й п’ятикласниця Наталія, яка грає у шкільній футбольній команді.

Наталія Лунга, учениця 5 класу Варварівської спеціальної школи-інтернату Карлівського р-ну 

- Коли я сюди приїхала, то вперше почала грати з хлопцями в футбол. Потім вони брали мене з собою грати на змагання. Сьогодні, принесли нам дуже багато всього для спорту. З цим ми будемо ще краще займатись.

З нового навчального року спортивні гуртки планують розвивати. У школі впевнені: завдяки співпраці з ГПУ «Полтавагазвидобування» усе можливо.

Світлана Овчаренко,  директор Варварівської загальноосвітньої школи-інтернату Карлівського р-ну

- Представники команди ГПУ «Полтавагазвидобування» досить часті гості у нашій школі. Бувають в нас не раз на рік. Діти були дуже задоволенні новорічними подарунками. Повезли їх у свої сім’ї. Спортінвентар буде дуже доречний для тренування нашої футбольної команди і наших юних тенісистів. Сподіваємось і на подальшу співпрацю. Думаю ми будемо радувати вас своїми успіхами і гарними новинами.

Стрічка новин