У Чутовому відкрито приймальню народного депутата-захисника Артема Вітка

Сюди мешканці селища та району зможуть звернутися за допомогою та консультацією. Які найгостріші вже сьогодні є проблеми у місцевих та як їх вирішував Артем Вітко, знає Марина Покшіна.

У Чутівській приймальні зібралися місцеві. Усі вони прийшли на зустріч із народним депутатом-захисником Артемом Вітком. Серед них – медик із Черняківського фельдшерсько-акушерського пункту Людмила Левицька. Жінка багато років була змушена самостійно добиратися до людей в інші населені пункти, аби їм допомогти. Фельдшер через соціальні мережі звернулася до Артема Вітка. Народний депутат-захисник не відмовив. При першій зустрічі з медиком і подарував велосипед.

- Я дуже вдячний, по-перше, вам, що ви звернулися до нас. По-друге, тій людині, яка мені написала у Фейсбук, що така ситуація, і я б хотів вам подарувати цей велосипед.

Людмила Левицька пояснює: раніше вже зверталася до інших депутатів. Утім, допомогти ніхто не згодився. Медик ділиться: подарунком дуже задоволена, адже це не лише покращить роботу, а й прискорить її, що в медицині іноді – найголовніше.

Людмила Левицька, фельдшер Черняківського ФАП

- Подарунок ну такий, це другий подарунок, один ми не чекали, а один, рік тому ми написали Артему Вітку, то дякую, відгукнулися і купили нам велосипед. В принципі, я обслуговую два села, то для мене це дуже гарний подарунок.

Артем Вітко переконує: відкрив приймальню, аби бути ближче до людей. Ділиться: саме тут, у Чутовому, живе його друг також Артем, у якого батько загинув на Сході країни. Також народний депутат став на захист стоматолога Влада Піценка. Останній тепер працює та лікує людей. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Як і обіцяв, поступово відкриваємо у кожному районному центрі громадську приймальню Артема Вітка, тобто, мою. І громадську приймальню відразу. Тут знаходиться громадська приймальня ГО «Народний захисник». Тому я виконую свої обіцянки і приймаю задля того, щоб швидше надходив сигнал від людей до мене, щоб я міг втручатися у ситуацію.

Усі присутні поспілкувалися з народним депутатом-захисником Артемом Вітком. Розповіли, які проблеми та здобутки у них в селищі. Артем Вітко ж закликав людей завжди звертатися до нього. Обіцяє: буде допомагати кожному. 

Стрічка новин