Знову полтавська вода поїхала на передову

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» разом із «Новою поштою» упродовж 2-х років організовують акцію «Вода захисникам». Цього разу у селище Піски на Донеччину бійцям-добровольцям відправили 120 пляшок по 5 літрів.

Більше 2-х років з ініціативи генерального директора комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» Василя Воротинцева останнє організовує акцію «Вода захисникам». Волонтерка Вікторія Мірошніченко сама була бійцем. Тому для неї, говорить, дуже важливо допомагати фронту. Саме ця вода буде доставлена добровольцям та парамедикам, які перебувають в селищі Піски. Вікторія Мірошніченко каже: цієї кількості води вистачить  щонайменше на місяць.

Вікторія Мірошніченко, волонтерка

- Це питна вода і вода для приготування їжі. Я сама по собі знаю, що таке війна. І я знаю, як-то псується здоров’я. І взагалі, якщо є можливість, якщо є небайдужі люди, які за свій кошт віддають свою душу, допомагають, це дуже цінується.

Цього разу з водою поїдуть книжки, які написала подруга Вікторії, Світлана Бояркевич. Авторка мешкає в Італії. На сторінках книги - поезія. 

Вікторія Мірошніченко, волонтерка

- Мені приємно, коли люди будуть читати на фронті. Це небайдужа підтримка наших людей.

Це спільна заслуга комунального підприємства «Полтававодоканал» та «Нової пошти», що саме на передовій є вода, ділиться думками слюсар-ремонтник В’ячеслав Марчук. Каже: в Полтаві – найкраща в Україні вода. А от палети з водою на фронт за свій рахунок відправляє відділення «Нової пошти» №2.

В’ячеслав Марчук, слюсар-ремонтник КП «Полтававодоканал»

- Ми щасливі допомагати нашим воїнам.

Стрічка новин