«Втрачене дитинство» – таку назву має благодійний концерт

Провели його до Міжнародного дня безневинних дітей-жертв агресії. Кошти за квитки – це фінансова підтримка для родини Валентини Березняк, яка виховує 3 онуків. Ініціатива проведення такого заходу належить Лілії Довганюк, керівниці народного художнього колективу фольклорно-стилізованого танцю «Плай» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

Мрії про мирне небо над головою, а поруч – живі та здорові рідні. Те, чого хотіла малеча після 2014 року. Люди були змушені тікати з окупованої території зі своїми родинами та дітьми, які потерпали від агресії. 

Валентина Березняк, переселенка

- Одні спогади чого варті – цей гул снарядів, ці вогні, ці пожежі... ці розбиті будівлі. Лежали з дітьми в підвалі, так, як в могилі лежиш і чекаєш, що тебе засипе. Ні тепла, ні світла, ні води. Лежимо на підлозі, рахуєм – полетів-перелетів, недолетів, до нас не потрапив. Слава богу, обстріл закінчився.

Ідея провести благодійний концерт з'явилася у керівнці народного ансамблю «Плай». Всі кошти, які зберуть під час цього концерту, направлять на допомогу цій родині.

Валентина Березняк, переселенка

- Я так хвилююся, я так рада, що відгукнулися на нашу біду. Скільки людей прийшло, я не очікувала, що в Полтаві такі людяні живуть. Велике їм дякую.

Концертна програма складалася з 20 номерів народно-художнього колективу «Плай». Відгукнулася і співачка Наталія Май разом з доньками. На думку Лілії Довганюк, війна війною, а діти не повинні страждати, а їх мрії мають здійснюватися. 

Лілія Довганюк, керівник народно-художнього колективу ансамблю фольклорно-стилізованогго танцю «Плай»

- Нам підказали сім'ю. Сім'я Березняк. Дітьми опікується бабуся. Сім'я переїхала з Дебальцево. Троє діток у родині. Познайомившись з ними, ми вирішили трішки допомогти, щоб реалізувати дитячу мрію. 

Під час концерту зібрали 27 тисяч гривень. Сертифікат на отримання техніки вручили пані Валентині. 

Валентина Березняк, переселенка

- Ми б хотіли придбати пральну машину і телевізор, якщо вийде. Адже прати руками дуже важко. Ну і телевізор хочеться новий, адже нам племінник дав старий, чуже, а то буде уже своє.

Стрічка новин