«Від знання до здоров'я»

У цій грі-квесті вихованці Полтавського обласного благодійного фонду «Альтаїр» здобули абсолютну перемогу. Діти розважалися, гралися, спілкувалися та вчилися. Першість дісталася цим підліткам і в конкурсі «Безпечна весна».

У Полтавському обласному центрі «Альтаїр» зібралися діти та педагоги. Вони обговорюють свою перемогу у квесті «Від знання до безпеки». Він днями пройшов у місті.

- Як зустріли перемогу, діти?

- Мене перенесли на плечах метра 2 від радості.

- Тобі сподобалося?

- Так.

- Чесно кажучи, це були не головні подарунки, головні, я так розумію будуть пізніше.

Карина Довгаль – учасниця команди переможців «Здоров'яки». Дівчина ділиться, що їм допомогло перемогти у квесті.

Карина Довгаль, учасниця квесту «Від знання до безпеки»

- Там було 10 локацій, і ми на 7 з 10 взяли максимальні бали, тому що ми працювали командою, прислухалися один до одного. Готувалися на різних, скажімо так, семінарах, на уроках, тобто всю цю інформацію ми знали й раніше, можна сказати, що ми просто перевірили свої знання.

«Безпечна весна» – це ще один конкурс, де вихованці центру здобули призові місця. Серед них  – Катерина Ханко. Головна проблематика, яку розкрила дівчина в роботі, це алкоголь. Його в зайвій кількості, за словами учасниці, вживає мало не кожен третій українець.

Катерина Ханко, переможниця конкурсу «Безпечна весна» (3 місце)

- Я думаю, що зараз найактуальніша – це алкоголь і куріння, тому що зараз куріння скрізь. Наприклад, я знаю дівчинку, яка п'є уже із 9 років.

Мета конкурсів, ділиться соціальний педагог Наталія Златопольська, донести дітям, що життя потрібно будувати так, щоб було безпечно. Тобто, проводиться робота проти психотропних речовин, проти необдуманих статевих відносин. 

Наталія Златопольська, соціальний педагог Полтавського обласного центру «Альтаїр»

- Завданням було квесту не просто організувати гру цікаву для підліткової аудиторії. Його основні завдання – це поширення філософії здорового способу життя. Там були 10 локацій, які нам допомагали організовувати наші партнери. Це і поліція, і юстиція, і правова допомога, і центр здоров'я.

Наступного року ці конкурси пройдуть знову.

Стрічка новин