У Полтаві вимагають привести тарифи на проїзд до економічно обгрунтованих

У Полтаві вимагають привести тарифи на проїзд до економічно обгрунтованих

Чергову петицію щодо впорядкування транспортної сфери міста опублікували на сайті міськради.

На відміну від попередніх петицій, коли громадяни вимагали перевести весь транспорт у комунальну власність чи то вжити заходів проти страйкуючих перевізників, нині автор петиції відстоює ідею "запобігання необгрунтованому підвищенню тарифів на пасажирські перевезення".

"Щоб протистояти подальшим ультиматумам та шантажу з боку перевізників, пропоную заздалегідь від імені громади міста Полтава звернутись до Полтавської міської ради та її виконавчого комітету з пропозицією, реалізація якої дозволить забезпечити полтавцям реальну економічно обгрунтовану ціну на проїзд у громадському транспорті", - пише Володимир Пасічко.

Для реалізації такої ідеї він пропонує провести регуляторну процедуру "приведення тарифів до економічно обґрунтованих" на основі об’єктивних даних про кількість перевезених пасажирів і прибутки перевізників, отриманих з системи електронного квитка. Полтавець вимагає також вжити необхідних заходів, щоб у найкоротші строки запровадити у Полтаві систему "електронного квитка", повідомляє Трибуна.

Стрічка новин