Висвітлення попередніх виборів було широким, але неякісним

Загалом, українські медіа висвітлювали попередню виборчу кампанію широко, але неякісно, що треба врахувати під час наступних виборів.

Таку думку висловив Тарас Петрів - президент Фундації "Суспільність", співредактор журналу "Формат21", член Незалежної медійної ради - під час експертного обговорення в Укрінформі діяльності медіа на виборах.

"Ми робили експертне опитування між першим і другим туром виборів, і майже 70% українських медіа-експертів вважають, що висвітлення виборів було широким, але неякісним... Традиційні методи агітації, якщо говорити про президентські вибори, витіснив популістичний теле-інтернет-маркетинг. І навіть багато журналістських розслідувань стали інструментом цих виборчих технологій", - сказав Петрів.

Він наголосив, що медіа не можуть бути трибуною брутального популізму, оскільки це призводить до обману глядача чи споживача і втрачається експертиза.

Спікер наголосив, що треба прискіпливо виконувати золоте правило вільної журналістики і аксіому демократії — інвестори не мають права втручатися у редакційну політику, тим паче цим бравувати. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію